Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt nőket miért hívnak...

Felnőtt nőket miért hívnak kislánynak?

Figyelt kérdés
Elég degradáló.
febr. 11. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
80 éves néninek a 30 éves nő is kislány. Szerinted a 2006-os születésűek mik? Naugye
febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

amit #1 mond.


Plusz vannak ismerősök akik szokták még így becézgetni a női ismerőseiket 1-1-et..


Persze hót idegenektől már pocsékul hangzik.

febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

ne menjunk bele a feminizmusba ha lehet... Akkor felteszem en is a kerdest. Felnott ferfiakat miert hivnak kisfiunak?


Max egy pedo.

febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is hasonlóan tudom elképzelni, mint ahogy fent írják. Szeretetből, becézésből vagy a nagy korkülönbségből. Aki 70-80 éves nem meglepő ha kölyöknek nézni a 30-40 éveseket.

Más szituban nem nagyon tudom elképzelni. Más környezetben hallottad ezt így?

febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem nénikre gondolok, hanem mondjuk 50 éves hív kislánynak egy 25 évest. Én nem hívok kislánynak 12 éven aluliakat.
febr. 11. 10:41
 6/15 A kérdező kommentje:
Felülieket na :D
febr. 11. 10:41
 7/15 A kérdező kommentje:
4. Velem történt munkahelyen, asszisztens vagyok, bejött egy nő, sosem láttam még és a felettesemnek mondta, hogy a kislány majd megcsinálja az xy dolgot. Én vagyok 25 ő lehetett kb 50.
febr. 11. 10:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nem mindegy hogy ki mondja és kinek,mint ahogy az sem hogy milyen hangsúllyal mert ha ha van mondjuk 30év korkülönbség -furán jöhet ki akkor is-de az szerintem elnézhető fordítva már gáz
febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
így kicsit lenéző igen.
febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

7


Ne haragudj meg, de szerintem is nagy a korkülönbség egy 25 és egy 50 éves között. Lánya lehetnél. Ne vett ezt magadra, addig örülj, míg fiatal vagy, mert ezzel erre célzott, nem hiszem, hogy lenézésből mondta. 26 éves vagyok, nekem egy 15-16 éves is kölyök, mert bőven a húgom/öcsém lehetne. Szóval ez a téma szubjektív.

febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!