Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha teljesen...

Mit csináljak ha teljesen elszoktam az emberi kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Korábbi trauma miatt úgy alakult, hogy közel 3 éve nem járok sehova csak otthon vagyok.

1,5 évet jártam szakemberhez, de nem igazán segített.

Elkezdtem dolgozni egy közel 20 fős munkahelyen, de az igazság az, hogy szörnyen rosszul érzem magam.

Úgy érzem folyamatosan összenéznek a hátam mögött és kibeszélnek engem.

Van is rajtam +20 kg felesleg, tehát van is min csácsogni.

Ráadásul van egy kolléganőm, aki indokolatlanul elég flegma volt velem.

Egy faluban lakom, örülök hogy összejött ez a munka, itt sajnos nem nagyon van választás, de így nagyon nehéz bejárni.

Szerintem senki nem kedvel, amin nem is csodálkozom hiszen szinte állandóan azon szorongom mit fogok elrontani.


febr. 11. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, nyilván a legegyszerűbb megoldás az lenne ha elmennél egy pszichológushoz, és elmondanád neki hogy a szorongásod miatt nem tudsz ideálisan funkcionálni a hétköznapokban, és segítségre van szükséged a dolog feloldásában.


Vagy szimplán csináld tovább a melót, és próbálj meg akklimatizálódni a szituációhoz. Akkor talán előbb-utóbb valamilyen szinten feloldódik ez a szorongás.

febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!