Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye nincs velem baj mentalisa...

Ugye nincs velem baj mentalisan azert mert 2-3 havonta torlom magam facebookrol?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem akarok a kozossegi median fent lenni..

De sajnos mindig szukseg van ra munkatarsak miatt, stb regisztralok aztan 2-3 honap mulva torlom magam, aztan rovid idon belul megint regisztralok.

Ugye nincs velem baj emiatt mentalisan? 25N


febr. 11. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Fura
Ertheto
20 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nagyon hirtelen vagyok bevallom, es hirtelen tortlom magam nem gondolok bele hogy utana ugyis megint regisztralok. De van hogy honapokig nincs ra szuksegem
febr. 11. 13:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nyári ruháidat is kiszórod a kukába, hisz azokra sincs szükséged télen?
febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De van, miért jobb törölni, mint nem belépni? Végiggondoltad már?
febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De mért törlöd? Nem kell másra használnod, mint a munkatársakkal való kapcsolattartásra, ha egyszer ők ott írnak.
febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Nincs veled semmi baj,a sok birkával van baj akik ott élik az életük.Te vagy a normális...
febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Izé. Miért törlöd magad róla? Nem használod hónapokig, aztán mikor kell belépsz és tudod. Nem mondom hogy teljesen hülye vagy, de jelentősen megnehezíted a saját életed.
febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
#5 :D te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.
febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy én azon sem lepődnék meg, ha egy ponton már nem engedne a FB az IP címedről újabb regisztrációt, vagy emaillel, ha ugyanazt adod meg.

Megértem amúgy, hogy nem használod, de plusz macera törölni, majd újra regelni, ahelyett, hogy csak hagynád, ahogy van és nem lépsz be x ideig.

febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Normális. Ha csak a messenger kell, akkor nem szükséges a facebook regisztráció. Nekem egy időben csak messengerem volt a mobilon, most már az sincs. Csak laptopon nézem, de az nincs mindig. Jobb ember lettem.
febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De, van. Ahelyett, hogy folyamatosan újraregisztrálnál, nem gondoltál arra, hogy egyszerűen nem használod?
febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!