Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen esetben aljas vagyok,...

Ilyen esetben aljas vagyok, hogy letöröltem Facebook-ról?

Figyelt kérdés

Korábban egy társaságba jártunk, rendszeresen beszéltünk.

Az utóbbi években viszont csak akkor keresett ha unatkozott. Facebook-on írtunk, de nem is írt vissza amikor én írtam.


Főleg amikor párkapcsolatban volt lesz@rt. Amikor unatkozott rámírt, de a válaszomra se reagált. Matinénak használt.


Ezt meguntam és töröltem inkább, hogy ne is írjon legközelebb.



2022. júl. 30. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Millio baratommal vagyok igy hogy akkor irunk amikor pont jo.

Evtizedes kapcsolatok.


Azert mert a másik eppen olyan szakaszban van hogy másra jobban koncentral miert kene bárkit elitelni?


Nekem.olyan gyerekkori spanom is van aki kiment kulfoldre évekre is aztán évek mulva is ott folytattuk ahol abbahagytuk(söt. En is elszoktam tünni neha. Mert ilyen az élet)

Minek kéne ilyeneken puffogni?

Mindenkinek van élete.nekem is.

2022. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nem is válaszolni hónapokig a másik üzenetére?

Aztán úgy tenni mintha mi se történt volna írni és utána megint válaszra se méltatva elűnni rendszeresen?

2022. júl. 30. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Bakker en apával pl havonta ha beszélek.

Megis egy életen át szeretjuk egymast es nem.oltogatjuk egymást hogy mé' nem írtá'

Es akkor ő mégcsak nem is barát vagy span haver, hanem egyenesen "vér", családtag.


Te mit vársz az emberektől? Mint a suliban, hogy igazolast kelljen leadni, ha lógtál óráról vagy mit?

2022. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer, érthetően:


Ír nekem, én válaszolok. Elolvassa a választ. De nem válaszol a kérdéseimre, hiába kérdezek tőle ezt vagy azt, semmilyen formában nem válaszol hónapokig.


Utána hónapokkal később ír és kér ezt meg azt. Aztán miután megkapja eltűnik azonnal és az én kérdésekkel végződő (tehát kérdőjellel, hogy jelezzem hogy választ várok) levelemre nem válaszol.


Ha felteszek neki egy kérdést azt nem válaszolja meg sosem.

Viszont nekem válaszolnom kell azokra a kérdésekre amiket ír.


Amikor épp nincs rám ideje akkor nem veszi fel a telefont, nem ír.

Ha ő keres akkor írnom kell és segítenem azonnal.

2022. júl. 30. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Te döntöd el hogy kit raksz ki. Nem kell megindokolni.
2022. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!