Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan ember akirol...

Volt olyan ember akirol valtozott a velemenyetek pozitiv irányba evek elteltevel?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi mert pont velem tortent nemreg ugyanez

Regen volt egy haverom de tenyleg annyira lezullott volt az a nagyon legalja viselkedes/tettek ami mar komolyan szegyen volt

Ez volt 5 éve

És most talalkoztam vele meg latom az interneten es teljesen mas lett

Gondolom az is kozrejatszik hogy mar nem azokkal baratkozik akikkel regen

Es annyira meglepett. Teljesen mas ahogy beszel

Nagyon jol el

Elkezdett sportolni

Mashogy nez ki

Osszevetve az egeszet egy teljesen masik ember lett

Ilyen komolyan letezik? Ha en ezt nem latom nem hiszem el

Nagyon kellemes csalodas volt

Veletek volt mar hasonlo? Illetve komolyan ennyit szamit, hogy kikkel baratkozunk?



febr. 11. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
es itt nem csak a kulsos változásokra gondolok,hanem az egesz emberre kivul-belul.
febr. 11. 21:14
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Persze, az emberek tudnak változni idővel. Van aki jobb és van aki rosszabb irányba...
febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok ilyen van. A barati kor pedig nagyon szamit .
febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttam ilyet, igen. Az illető híresen nagyon le volt züllve, egy jó ideig nem hallottam róla, majd kiderült hogy nagy karrieet futott be és mintacsaládot alapított. Nagyon örültem neki, mert sosem volt rossz ember, csak nagyon el volt veszve. Óriasi lelki erő lehet emögött.
febr. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!