Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember 4 év elteltével...

Ha az ember 4 év elteltével lehet nyugdíjas, de a főnöke arra ösztönzi már, hogy intézkedjen, számoltassa ki, hogy mikor telik le a munkaviszonya, de az adott illető (én), nem vevő erre, akkor költségvetés miatt kell ez az intézkedés?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 05:50
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

"Ha az ember 4 év elteltével lehet nyugdíjas, de a főnöke arra ösztönzi már, hogy intézkedjen, számoltassa ki, hogy mikor telik le a munkaviszonya, de az adott illető (én), nem vevő erre, akkor költségvetés miatt kell ez az intézkedés?"


Ez az intézkedés nem kell! Ugyanis ez magánügy! A nyugellátás igénybevétele nem egy kötelező elem. Ha a feltételeket teljesítetted hozzá, attól még dönthetsz úgy, hogy nem igényled az ellátást.


A főnöködnek meg kb. annyi "köze van hozzá", hogy meddig számíthat a munkádra, ha egyáltalán nyugdíjba akarsz vonulni. Nem kötelezhet semmire! Ne hagyd magad! Nekem 3 évem van a nyugdíjig, de konkrétan senki nem tud róla, ugyanis ez az én magánügyem! Mint ahogy Neked is.

2022. júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Majd mikor itt az ideje, hogy nyugdij a akarsz menni, akkor a meg love telt felmondasi ido alatt felmondasz. Az toled fugg, hogy kozlod e fonokoddel a felmondas okat vagy sem.
2022. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!