Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan személy a múltadból,...

Van olyan személy a múltadból, akire neheztelsz valami miatt? Van olyan emberi kapcsolatod, amit nem tudtál lezárni?

Figyelt kérdés

Mi ennek a feloldása? Szoktál kattogni rajta, vagy inkább hagyod a fenébe az egészet? A régi sérelmeken milyen könnyen tudsz túljutni? Ha szembejönne egy régi ismerős, köszönnél neki, vagy levegőnek néznéd?

Nekem olyan fura érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, mert mindegyik emberi kapcsolatom csak úgy megszakadt és egyiket se sikerült normálisan lezárni...

Nem hiányoznak egyáltalán, meg semmi ilyesmi, de kicsit fura, mint egy félbehagyott regény kicsit olyan az egész.. Mint amikor valaki nem tesz pontot a mondat végére, bosszantó. Megoldás lehet az "engedd el"?

Semmi személyes nincs benne, vegyétek úgy, mintha egy regény történetét olvasnátok..



febr. 14. 16:14
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19# Tévedsz.. Én szeretném hinni, hogy az emberek változnak, fejlődnek. Ők is változtak, én is, ha 10 éve szembejönnének velem tök más emberek lennének, mint ahogy én is.

Persze lehet így élni, hogy mindenki egy elvetemült szar, csak nekem nincs kedvem ilyen gondolatokkal mérgezni az életemet. Nincs semmi okom neheztelni másokra, mert teljesen más emberek lettek, másak lettek az életkörülmények. A mostani állapot nem feleltethető meg a 10-20 évvel ezelőttinek, nem írható le ugyanazokkal a képletekkel, ugyanis a szereplők teljesen kicserélődtek.

Nincs értelme dédelgetni a sérelmeket és dagonyázni bennük. Bennem semmi neheztelés nincs már.

febr. 15. 16:47
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyennel van kapcsolatban és nem szakítja meg az ténylegesen naív vagy a helyzete nagyon sz@r.Kétlem,hogy valaki tudja élvezni, ha érzelmileg zsarolják. Megfigyeltem azt is, hogy az ilyeneknek az a legnagyobb bajuk, hogy félnek az egyedülléttől. A viperák ezt felismerve, támogatást színlelve rájukkapaszkodnak.

Megértem, ha valaki még túl fiatal esetleg, úgymond hagyja magát,lesz ami lesz alapon. De egy idősebb? Azért csak látott ezt-azt. Kétlem, hogy nem. Áldozatok sorsára akar jutni?

Olyanok a hiénák, mint az énekesek:regélnek a romantikáról, aztán ütik-verik-átverik az aktuális nőjüket.

Nézzük meg Kulcsár Edinát!!! Csuti szóban alázta, nem volt elég. Kellett a fizika is! Mire számítanak, az ilyen nők, ilyen huligánféléktől.

Egyáltalán nem lepett meg, hogy GWM elverte. Bármibe le mertem volna fogadni, hogy ez lesz!!! Pedig csak tv-be láttam őket.

Azért extramód hülyék az emberek, sajnos.A sérüléseikre nem lehet a butaságot ráfogni. Gyárilag együgyűek. Férfiban is vannak ilyenek. Elhiszik, hogy kizárólag az ő kedvükért megváltozik valaki.Hát nem így van!

febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az élet túl rövid ahhoz, hogy haragot pátyolgassak.
febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A lelki béke első lépése, megtanulni lecarni a múltbéli sérelmeket. Lenne kire haragudnom bőven, de elkönyveltem ,hogy ezt dobta a sors.
febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Már nem, de sajnos volt két ember, akire sokáig nehezteltem, illetve kicsit talán magamra is. Egyikük kiutáltatott egy közösségből, ahelyett, hogy velem beszélte volna meg a dolgot, a másik pedig lelkiszemetesnek használt, egyebek mellett. De én magam is hibás vagyok, mert hagytam, ők meg erre kapva kaptak.

Már elengedtem, és nem rágódom rajtuk feleslegesen. Megtanultam a leckét, és ez a lényeg.

febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki nem tudja lezárni az egy önsorsrontó személy.

Nekem ilyesmi nem okozna gondot, különben se hiszek az embereknek, mindenki ott csal, hazudik, ahol tud.

Nem jutnék el odáig, hogy higyjek a férgeknek. Ehhez naivitás kell, nem az számít, hogy kit hányszor vertek át.

Aki nem naív, annak meg mondhatnak kb.bármit,csak azt figyeli az ember milyen bénán hazudnak. Ugyanis csak nagyon kevesen hazudnak jól. Tőlük meg tanulni kell, nem hinni, max. úgy tenni.

Azt mondani:Téénylef, nem mondod, ezt nem is tudtam... 😮😮😮😁😁😁

márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak nekem olyan fura.. Olyanok, mint valami elvarratlan szálak. És jópár emberrel nem tudtam lezárni se a kapcsolatot és azóta nem is beszélünk, csak lóg az egész a levegőben.. Nekem ez nagyon frusztráló.
márc. 15. 20:57
 28/28 anonim ***** válasza:

27 Az a vicces mondjuk hogy az ilyen "jóemberek" felvennék ám a kapcsolatot újra az emberrel, de annyi eszük már nincs hogy amelyik megkárosított anyagilag azt mai áron rendezze, annyit azért nem ér nekik.De a haláluk előtt megjelennek elbúcsúzni mint keresztapám. Persze a pénz nélkül sajnáltatják magukat, mi meg vagyunk a szívtelenek, higy nem mentünk el a temetésére se!

Mi közünk hozzá? Tolvajszarkák meg pofátlanok is, még a halál kapujába is (rákos volt az öreg).

ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!