Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább a humoros, vagy a...

Inkább a humoros, vagy a komoly embereket szereted?

Figyelt kérdés
Nyilván kevés olyan van, aki csak ilyen, vagy olyan. Úgy értem, hogy alapszemélyiségileg inkább humoros, vagy inkább komolyabb karakter. Illetve te milyen személyiségnek tartod magad? Persze kell a komolyság, de örülnék vicces emberek társaságának, akár még ilyen fingós-szarós poénok kedvéért is. 😀😀😂

febr. 14. 17:34
1 2
 11/17 Bereczk Jénos ***** válasza:
100%

A humor akkor hatásos, ha célzottan telibe talál, erre legjobb a piac volt!

Álmos nyűgös életuntak jöttek, sokszor már azt is zokon vették ha köszönt az ember! Én ezt úgy hidaltam át!

-Kezét csókolom, tudok segíteni?

-Csak nézelődök.

-Én is így kezdtem, aztán megnősültem a végén, nevetve továbbment!!

Volt egy magányos hölgy, szintén feltettem a kérdést?

-Köszönöm csak nézelődök, majd a válaszom után megkérdezte: "megbánta?"

-MEG, de nem én, hanem a feleségem, komolyabbra számított!!!

-Kaját főztek falunapon, egy vendég se volt, nyomott volt a hangulat, mentem kajáért, ételhordóval!!!

-"Kérek egy szarvas pörköltet, nem abból, hanem a világosabbikból!"

-"Az marha pörkölt!"

-"Nem szarvasmarha?"

-"De az", és megpakolták nevetve az ételhordót, úgy hogy három napig azt ettük!!!!!

febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Az intelligens és humoros embereket szeretem.
febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Inkább a komolyakat, mert a magukat humorosnak tartó embereknek általában borzasztó erőltetett poénjaik vannak, amiket saját magukon kívül szinte senki más nem tart viccesnek. Aztán meg még vérig is sértődnek, ha nem nevetsz, nem mosolyogsz a vicceiken. A legtöbbször iszonyatosan kínosan, kellemetlenül érzem magamat a társaságukban. Persze én is szeretek viccelődni, meg egy jókor beszúrt poén fel tud vidítani, de akik állandóan "vicceskednek", azok általában egyáltalán nem viccesek valójában.
febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12. Köszönöm hogy szeretsz engem! Bár nem ismerlek, de így is szeretlek! ❤️
febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Inkább a humorosat mondanám általánosságban, de fontos, hogy mértékkel legyen az. Mármint vannak szituációk, amikor igenis jól jön, ha valaki könnyedebben áll hozzá a dologhoz, de közben kell, hogy tudja, nem lehet mindent elpoénkodni.


Visszajelzésekből kiindulva, nem lehet rossz a humorérzékem, de közben mások is, illetve én magam is inkább a "komoly" kategóriába sorolom magam. Nem karótnyelt, begyöpösödött izé vagyok, de a két melléknév közül ez áll hozzám közelebb. Ami azért is fura, vagy legalábbis nekem az, mert egy másik komoly emberrel néha nehezebben találom meg a közöshangot, a kellemes beszélgetést, mint egy humorossal.

febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha természetes, egyedi humora van az üdítő tud lenni.

De ha erőltetett, megfelelési kényszeres az több mint taszító.

febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!