Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagy baj, ha 23 éves...

Az nagy baj, ha 23 éves fiúként nem igazán vannak gátlásaim az alábbi dolgokban? Van esetleg más is így? Többi lent

Figyelt kérdés
Pl ha valaki kéri, szívesen elküldöm a hangomat, vagy képet magamról, nemcsak arcról hanem akár egészalakosat. Jó nem azonnal de ... akár innen is küldtem már fiúknak, lányoknak egyaránt. Illetve szexuális jellegű dolgokat is küldtem már kérésre. Ez baj vagy lehet ebből bajom? A szexuális jellegű képeken, videókon nem látszott az arcom, a hangfelvételen meg pláne nem :).

febr. 15. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
küldheted. De sztem csan hangember vagy
ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11

Valamit félreértettél barátom: ez nem egy ajánlat, csupán leírtam hogy alapból ilyen vagyok. Nem arra buzdítottam senkit hogy most kérjen tőlem és én küldöm, ez csupán a kérdés leírása volt. Meg kéne tanulni szöveget értelmezni, egyébként a "hangember" találó volt :-)

ápr. 23. 20:20
 13/14 Tatyó ***** válasza:
Arcot azért ne küldj szerintem, a többi nem gáz. Arc alapján felismernek, ami esetleg kellemetlen helyzetet is teremthet.
ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sosem küldök arcot, vagy ha igen, csak olyannak akiben megbízok és az arcot tartalmazó képeken más nem látszik belőlem
ápr. 30. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!