Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Abszurd tulajdonság,hogy...

Abszurd tulajdonság,hogy szépnek,vonzónak tartom az extrém kövér nőket?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy elég egyedi az ízlésem.Már kérdezték tőlem,hogy nem ciki-e egy extrém kövér nővel mutatkozni,de én szépnek látom őket,és büszke vagyok,ha ilyen partnerem van.Hogy mitől ilyen az ízlésem,arról fogalmam sincs.

febr. 16. 08:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Eléggé abszurd. De ha neked megfelel, akkor egészségedre, csak ne írj már ki több kérdést róla!
febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Miért érzed szükségét kiírni ide, ha valamiben biztos vagy?
febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mert érdekel mások véleménye,ha normálisan válaszol.Elfogadom a kritikát is,ha nem rosszindulatú.Kíváncsi vagyok mennyire furcsa másoknak,ha egy normál alkatú férfinak extrém kövér nő a párja.
febr. 16. 08:53
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Tehát bizonytalan vagy magadban, azért érdekel mások véleménye. Sajnálom.
febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Ez elég beteges. Az extrém kövérség betegség. Fura, hogy neked olyan tetszik, amibe a másik belehalhat.

Én arra tippelnék, hogy a kiszolgáltatottságuk tetszik. Így jobban érzed magad, fölényben érzed magad. Egy normális súlyú növel szemben gátlásos lennél.

febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Értem.Nem a kiszolgáltatottságuk tetszik,hanem a hatalmas,puha,lágy testük.

Volt közel 200 kg-os kedvesem,de mindent meg tudott csinálni szinte,nem volt kiszolgáltatott helyzetben.Amiben kellett szívesen segítettem neki,örömmel tettem.Lehet hülyének néznek,de büszke voltam rá,hogy ilyen szép nagy partnerem van.

febr. 16. 10:28
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Semmi gond ezzel, csak ritkaság. Én nő vagyok és nekem is a teltebb férfiak tetszenek. Nem a nagyon extrémen elhízottak,hanem max kb 140 kg-ig. A tökéletes izmos testű kigyúrt pasikra pl nem tudnék beindulni.
febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kései Sirató ***** válasza:
27%
Nagyon perverz, beteges.
febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Az átlagostól eltérő ez az igény.
febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es hölgy:engem sem indítanak be a "manöken" alkatú,50 kg-os nők.Egyszerűen nem tetszenek.Betegesnek nem nevezném az ízlésemet,viszont valóban eltér az átlagostól.Azt is elfogadom,hogy a legtöbb ember számára furcsa.De ez van,nem lehet megváltoztatni senkinek sem az ízlését.
febr. 17. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!