Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legdurvább wc-s storytok?

Mi a legdurvább wc-s storytok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok milyen extrém helyen csináltátok :D

febr. 5. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Beleszartam egy horgásztóba kiskoromban.
febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Bableves házibuli után mentem hazafele.Már görcsölt jojozott a hasamban ami kiakart jönni.Második emeleten lakom lépcsőn már nem tudtam felmenni mert kijött volna.Liftben már éreztem másodpercek vannak hátra már készítettem a kulcsot ruhát kitűrtem hogy csak szaladnom kelljen.Sajnos a lift régi mindig hirtelen áll meg ilyen ránt egyet mikor eléri a szintet.Most is ez volt.Ahogy rántott egyet a másodikon elsőnek csak halk prüszkölés volt olyan pici nedv lehet kijött majd alig bírtam a szoknyám felhúzni egy pattogós durrógós recsegős hang kíséretében kiprüszkölt minden.Minden barna pöttyös lett sajnos a bugyim se tudtam lehúzni tanga volt rajtam azon keresztül jött aminek kellett.

Hátranézni sem mertem csak beszaladtam.Lift egy hétig volt lezárva takarítási munkák miatt.

Bejáratnál ki volt írva hogy köszöni a lakóközösség aki összefosta a liftet.

febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
#2 Nem húztál magad után csíkot, amit követhettek volna az ajtóig? 🤣🤣🤣
febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Ettem gumicukrot+Fantát egyszerre, éhgyomorra. Elindultam hazafele, de idő közben éreztem, hogy nem vagyok jól: legyengültem, izzadtam, nehezen mentem. A cukorlöket hatására a vércukrom felment a magasba, majd elájultam és minden kijött folyékony formában, az utcán... Ráadásul az utolsó eszmélt pillanatomban még épp találkoztam egy ismerőssel. Pár perc múlva felkeltem, hazatámolyogtam, mindent kimostam, lefürödtem.

Tanulság: a gumicukor/Fanta kombó nem jó. Főleg éhgyomorra.

febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hazafele tartottam egy baráti összejövetelről, ahol vacsora is volt. Valami nagyon felfújt, tökre fájt a hasam és éreztem, hogy itt nagy gondok lesznek. Gyalog kb 10 perc mire hazaérek, de ott az majdnem 1 órának tűnt. Amikor már nagyon szorított, elkezdtem futni hazáig, azt hittem csendes lesz, de nem. Kb méterenként egy brutál galamb repült, mindezt éjjel egy kihalt nagyobb utcában. Ha valaki kinézett volna az ablakon (hála Istennek nem volt ilyen) az annyit látott volna, hogy ott rohan pánikolva egy nő, valaki meg lövöldöz rá.

Beértem a lépcsőházba (nálunk persze nincs lift). Nagy nehezen felmásztam a harmadikra, majd elkezdtem kutatni a táskámban a lakáskulcsért az ajtó előtt. Hát az is kb 10 percnek érződött, holott max fél perc alatt megtaláltam, de amíg kerestem, elhagyta mérgemben a számat egy hangosabb "hogy az Isten jóédes rongybatekert fostos f###át már". Nagy nehezen kinyitottam az ajtót, ekkor a lépcsőházban még elhagyta a sejhajomat egy sortűz, bementem, bevágtam magam mögött az ajtót, aztán rohanás a wc-re és jött aminek jönnie kell, majdnem 20 percig rajta ültem.


Így utólag vicces, de akkor nagyon rossz volt. Komolyan attól féltem, hogy az utca kellős közepén bokánfsom magam dísz-ágyúdörgés kíséretében. Áldom az Istent, hogy ez nem nappal történt.

febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Kövér Budirobbantó Hajni 🤣🤣
febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
50 éve vidéken intéztem valamit a nagyszüleimnél. Délután meglátogattam a család barátját, a plébit is. Valami istentelenül erős halászlével kínált, mielőtt lementünk a pincébe bort kóstolni. A lényeg,hogy amikor visszaindultam a nagyszüleim házához, már éreztem, hogy baj lesz. Akkoriban még pottyantós budik voltak, az udvar leghátsó pontján, a kerthez közel. Gondoltam, kertek alján rövidebb, inkább arra megyek. Remek terv volt, már közel jártam, már csak egy árkot kellett volna átlépnem... Vagyis pont,hogy nem kellett volna!
febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!