Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek ti ha el mentek...

Hölgyek ti ha el mentek üzletet kötni akkor szoktátok azt gondolni belül, hogyha többet mosolyogsz, esetleg flörtölsz akkor többet fog rendelni az üzleti partner?

Figyelt kérdés

Tegnap volt nálam egy csinos hölgy aki embereket közvetít a cégünkhöz. Én egy osztálynak vagyok a vezetője. A beszélgetés során arra célozgatott a hölgy, hogy látja itt sok iroda van és el tudnám e intézni neki, hogy oda is közvetítsen embereket.

Mondtam neki, hogy semmi közöm nincsen azokhoz az osztályokhoz így ez nem hozzám tartozik. Éreztem rajta, hogy próbál nagyon mosolyogni rám, meg kedves lenni, azt nem mondom, hogy flörtölt, de ahogy nézett rám azt éreztem, hogy azért csinálja, hogy ő több jutalékot kapjon.



Ennek kapcsán jutott eszembe, hogy megkérdezem ezt.


Amúgy ezeken én annyira át látok, még akkor is ha nagyon tetszett a hölgy, de annyira éreztem, hogy mire megy ki a játék.



febr. 16. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Előfordulhat.🤣 Örülj neki, hogy neked leesett, nem szeretnék általánosítani, de sok férfinak sajnos ez nem szokott.
febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsen gond ezzel, amíg ártalmatlan. Ha nem kerül nekem nagyobb erőfeszítésbe, megtettem volna neki ezt a szívességet, még úgy is, hogyha leesett volna nekem, hogy a jutalékért flörtöl.


Az ilyesmi sok férfinak jól esik, hízeleg, miért ne tegyek neki egy ártalmatan szívességet, hogyha kedves velem, és bókol?


Nyilván, ha nem tudnám elintézni, vagy aránytalan erőfeszítésbe kerülne, akkor egy mosoly kevés lenne ehhez.

febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként szerintem sokkal valószínübb, hogy egyszerüen kedves ember, neki az a természetes, hogy a másikakra mosolyog minden hátsó gondolat nélkül.
febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem több női ismerősöm van,aki sikerrel csinálja ezt.
febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
P inával mindent el lehet adni,az eszüket a lábuk közt tartó férfiaknak, lásd reklámok .
febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!