Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyen lelkiismeretf...

Hogyan ne legyen lelkiismeretfurdalásom azért, amiért vállalhatatlan állapotban hagytam a WC-t az iskolában?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem elmenni nagy WC-zni az iskolában, mivel nem zárhatóak az ajtók, általában mindig cigiznek bent, meg van aki csak beszélget.


Utolsó óra előtt viszont rám tört az érzés, hogy be fogok fosni.


Mire elértem a WC-re szabályosan imádkoztam, hogy ne fossak be, amint beléptem a WC-re és toltam le a nadrágom, még le sem tudtam ülni de már robbant ki belőlem, és mindenhova ment, csak a WC-be nem, ment a falra, a WC mögé, a WC melletti falra, a sarokba, a WC deszkára, az egész hely undorító és okádék lett.


Természetesen nem volt papír sem, ami zsebkendő meg volt nálam az ahhoz volt elég, hogy magamat rendbe tegyem, szóval úgy hagytam az egészet, és mióta hazaértem lelkiismeretfurdalásom van.


febr. 16. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kösz, épp ebédelek.. 🙄🙄
febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
XDDD talán nem derül ki.
febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
😂😂😂😂😂 jó étvágyat 1-es😂😂😂😂
febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Osztálytársam pontyot ebédelt, de félig rohadt lehetett, mert kifosta az egészet...
febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én sulis hamburgert ettem, szóval nem én vagyok az osztálytársad :D
febr. 16. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
5# Ponty leszarom... 😂😂😂😂😆
febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ismerős a szitu kicsit: annyit azért jó lett volna, ha közli az ember legalább a gondnokkal - ha takarító épp nincs, hogy - itt és itt gond van. Az, hogy nem volt WC-papír, az pedig azt jelzi, hogy ilyen helyeken még véletlen sem szabad játszani-szórakozni a WC-papírral, mert - szó szerint! - életet ment, ha van.
febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
5# Osztálytársam leállt veszekedni a tanárral, mert az nem akarta kiengedni az óráról.. Különben elégtelent kap... Erre oszttársam hangosan felkiáltott: elrontottam a hasamat b+, szarok magára!! és káromkodásokkal és hangos durrogtatások kiséretében kiviharzott a teremből egyenesen a klotyóra...
febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

"Hogyan ne legyen lelkiismeretfurdalásom azért, amiért vállalhatatlan állapotban hagytam a WC-t az iskolában?"


Szerintem szard le.. Ja, neked már az meg van. 😂😂😆🐟🐟

febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!