Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig vagytok képesek ébren...

Meddig vagytok képesek ébren maradni?

Figyelt kérdés

Kb 28 éves koromig simán fenn tudtam maradni egész éjjel.

Reggel meg elmentem munkába egy szemhunyásnyi alvás nélkül. És ezt nagyon sokszor "meg tudtam csinálni"


Most 30 vagyok és max éjjel fél kettő amíg fent tudok maradni.


Életvitelemben nem változott semmi. Mégis kb 2 év alatt bekövetkezett ez a számomra drasztikus változás.

Ez is azt jelzi hogy elkezdtem "idősödni"?


Valaki jár hasonló cipőben?



febr. 17. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ma is el tudok menni dolgozni nulla alvással, csak már nem csinálom, ha csak 2 órára is, de kényszerítem magam az alvásra, mert rohadtul nem egészséges én pár órán belül rosszul érzem magam. De a munkámra nem volt hatással soha, viszont attól még szar. A 20-as éveim elején is szar volt.

33

febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam már 36 órát is ébren. Ez az adott elfoglaltságtól függ.
febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg el nem alszom.


Fogalmam sincs, meddig bírnám, ha csak fenn akarnék maradni. Nem engedhetem meg azt a luxust, hogy ezzel szórakozzak.

febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan hülyegyerek ismerőseim, akik energiaitallal csinálnak éjjeli gamer-maratont, de ezzel csak a saját szervezetüket vágják haza hosszútávon. A szervezet jelzi, hogy mostmár újra kéne töltődni, ha ennek mindenféle szintetikus szarral ellenállunk, annak nem lesz jó következménye.
febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok.

Emlékszem gyerekként mindig negyed 10-kor mentem aludni (a régi a+ / animax nevű csatornán néztem az animéket, és ekkor volt vége a kedvencemnek), de aztán még legalább 1 óra hosszat ha nem többet feküdtem álmatlanul és mindenféle történeteket találtam ki magamnak. Szóval gyerekként kb soha nem aldudtam el este 10 elött.

Ellenben már a 20-as éveim elejétől fogva egy álomszuszék vagyok. 9 óra előtt már minden nap elalszom. Sokszor már 8-kor. De ehhez hozzá kell tenni, hogy utána mindig felébredek éjfél körül, mert van egy kutyám és őt le kell vinni pisilni. Utána meg hajnal 3-4 -ig csak forgolódok. Aztán elalszom és fél 7-kor kelek. Szóval én két részletben alszom olyan 3-3 órát. Gondolom e miatt sem bírok fenn maradni sokáig.

febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan 28-30 óránál már kezdek morcos lenni.
febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Én nem ébren maradni, hanem aludni nem tudtam. Évtizedekig kettő és fél órával kellett beérnem éjszakánként. Vagyis naponta, mert éjszakánként dolgoztam. 62 éves koromban életmód és étrendváltás után állt helyre a rend.
febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!