Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy még mindig...

Miért van az, hogy még mindig rengetegen kényszert éreznek arra, hogy a világban utazgassanak? Miért nem képesek erre a pár hétre/hónapra a fenekükön maradni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert akkor szembe kellene nézniük saját magukkal és rájönnek, hogy semmi más nincs az életükben, csak menni és menni.
2020. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ja szerintem is szánalmas. Nem is értem, hogy miért jobb más országban hamburgert zabálni tízszeres áron és hotelben lenni, mint itthon. Mindenesetre azon röhögnék nagyon, hogy hogyan vergődnének ezek az emberek, ha VÉGRE leállna teljesen a kiruccanási lehetőség
2020. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek jelentős részének lételeme az utazás.

Nem a régi jó kommunizmusban élünk ahol csak a család meg csak a saját ház/udvar az életcél.


Sokan hónapokra előre tervezik az utakat és ki tudja, mikor fognak tudni legközelebb menni.


Arról nem is beszélve, a fertőződés veszélye szinte semmivel nem nagyobb ha utazol, mint ha itthon felszállsz az ótvar retkes tömegközlekedésre a beteg emberek közé.


Alapvetően van egy csomó ország, ahol komoly biztonsági szabályok vannak, mert fertőző a víz, a kaja, meg elkaphatsz minden betegséget, ennyi erővel máskor sem kellene sehova utazni.

2020. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Életemben először mentem volna külföldre 2X évesként, még tavaly nyáron megvettem a repjegyet, elintéztem mindent (mert olcsóbb, ha előbb megveszed és spórolni szerettem volna). Engem kicsit szíven ütött, hogy az egész kuka, csak a repjegy 160 ezer ft bukás, mert nem mondtam le 2 héttel ezelőtt (akkor még hittem benne, hogy 1 hetes utazás, majd önkéntes karanténnal megoldom a dolgokat).

Kuka, talán 3-4 év múlva újra megpróbálom.

2020. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ahol csak a család meg csak a saját ház/udvar az életcél."


Igen...most az az életcél, hogy anyuval lakj 28 éves gyerekként és telesírd a netet, hogy nincsenek igazi férfiak/nők...

Az igazi férfi/nő életet épít és ennek a minimuma a saját ház/udvar. Nem utazgat az utolsó forintjaiból.

2020. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert olcsók a repjegyek :D
2020. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!