Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol képzeled el magad 20-30...

Hol képzeled el magad 20-30 év múlva?

Figyelt kérdés

febr. 19. 07:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Bekesen fekszem egy godorben kisse lebomolva.
febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Húsz év múlva nyolcvan éves leszek, valószínűleg egy idősotthonban a kerekesszékemben ülve táncolok keringőt, olyan zenére ami csak a fejembe létezik.
febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%
Remélem 30 év múlva már halott leszek
febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
20 év múlva közel 90 éves leszek, szóval nem sok pozitív elképzelésem van
febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
53%
Már nem leszek.
febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 KmsRys ***** válasza:
64%
Mivel 20 éves vagyok, így 40-50 éves lennék. Tekintve, hogy soha nem voltam jövőbe látó, én mindig csak a jelent és a múltat láttam, ezért nem igazán tudom elképzelni magam sehol. Ha azt vesszük alapul, hogy egy lecsúszott proletár vagyok és ez egyáltalán nem látszik változni, nem sok jót tudok képzelni, de azért 20-30 év eléggé sok, ki tudja mit hoz még az élet...
febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
51%
Úristen ezek a válaszok. Ezen az oldalon csak depressziós, elni nem akaró emberek vannak? Esküszöm ijesztő.
febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanitt, ugyanígy, csak majd az unokákat lesem, hogy mikor jönnek.
febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
51%
Egy urnában. 31f
febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
63%

Addigra kirepülnek a gyerekek. Valószínűleg új, kisebb, praktikusabb házba költözök.

Nyugdíj közelében leszek, úgyhogy mehetek a világ végére, egy csendes, modern tanyára.

Barkácsolgatok, foglalkozom a gyümölcsfákkal, sokat pucérkodunk a kertben a feleségemmel, télen warhammerezünk, és persze várjuk a gyerekek-unokák látogatását. Akiknek sütit sütünk és akikkel szintén warhammerezünk :)

Én várom nagyon, bár most se rossz az életem.

febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!