Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha minden ország...

Normális ha minden ország lebecsüli saját magát?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy csak Magyarországon van ez, hogy utáljuk, lebecsüljük az országunkat és bármi jobb ennél, de sokszor látom, hogy külföldiek is ugyanígy vannak a saját országukkal.

Franciaország, Németország, UK, US, mindenhol ugyanezt a hozzáállást láttam, hogy "innen mindenki menekül".

Viszont a külföldhöz érdeklődéssel és pozitívan állnak (mi magyarok is).

Rólunk is 90% pozitív véleményeket láttam, hogy gyönyörű város, kedves emberek (BP).

Vicces egyébként, hogy szoktam látni külföldi videókat rólunk, pl Budapest és a negatív kommentek természetesen kizárólag magyaroktól jönnek angolul ahol fikázzák, hogy "mi a szép ebben?" stb


febr. 19. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Minden szempontból sokkal jobb helyzetben vannak azok a külföldi országok, amiket itt felsoroltál.

Magyarország egy fertő, korrupt, rabszolgaország. Itt magyar a magyarnak a farkasa. Ha te már valamivel jobb helyzetben vagy, mint a többség, máris irigykednek rád, hogy ezt mégis hogy merészeled.

febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Az elsőnek igaza van.


Egyébként kérdező, azt azért ne felejtsd el, hogy egy külföldi max. 1 hétig van itt. Így alig tapasztal abból vmit, hogy összeomlóban az oktatás, eü, és hogy Magyarország az eu egyik legszegényebb országa.


Egyébként meg sztem a külföldi országokhoz viszonyítva tényleg elég szürke és unalmas Mo. Vannak szép helyek, de semmi extra.

febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Külföldön is van probléma, de nem annyira korrupt, fejletlen az ország mint itthon. Ott nem mindenki irigykedik, pofázik mások életébe.

Németországban pl eu-s adókat elköltenek másra (pl háborúra), de ország fejlesztésre alig... Szóval érthető a felháborodásuk.

De mégis sokkal jobb a külföldi élet, mint itthon...


Volt rengeteg milliárd eu-s támogatásunk, mégis zsebre ment.

Ha valaki pályázatot nyert, akkor több mint a felét lenyúlták, és félkészként hagyták a projektet. Lásd: lombkorona sétány.


A sok támogatásból annyi-annyi projekt megvalósulhatott volna, és abból jött volt rendes bevétel is. de hát ezzel nem tudunk mit csinálni...

febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Ki becsüli le? A proli, aki nem tud boldogulni az a reálishoz képest alábecsüli, a politika túl, (lásd külpolitika), a kettő között meg vannak az értelmesek, akik kb. a realitások talaján állnak.
febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!