Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt kettősséget a nőknél meg...

Ezt kettősséget a nőknél meg tudná magyarázni valaki?

Figyelt kérdés

Mindenféle bajuk van magukkal, hogy ők így csúnyák, meg úgy kövérek, rémesen néznek ki blablabla... De ha odamész hozzájuk beszélgetni, csak azért mész oda, mert meg akartod dugni őket... Mármint ők ezt gondolják.

Most akkor ez hogy is van? 😅



febr. 20. 09:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%

Mitől lenne ez kettősség?

Az, hogy egy nőnek nincs önbizalma a külsejére, nem azt jelenti, hogy szükségük van a zaklatásodra.

febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
19%
Nem 100as ok a nők
febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Nőként azt mondom, hogy akik ilyeneket mondanak, de közben meg azt hiszik mindenki őket akarja, az csak álszent. Ilyen esetben a "jaj de csúnya vagyok" "jaj de kövér vagyok" csak egy amolyan figyelemfelkeltő duma, hogy ugyan dicsérj már meg egy kicsit.
febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

#4

Én nő vagyok, és nem vagyok ostoba.

febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

1


Nem sikerült megértened a kérdést.


Azért ahhoz nem kevés önbizalom kell, hogy minden férfiról azt gondolják, hogy annak ők kellenek. De közben meg folyton sopánkodnak, mintha mégsem lenne önbizalmuk.


Erről szólt a kérdésem.

febr. 20. 09:49
 6/28 A kérdező kommentje:

3


Én is ezt gondolom...

febr. 20. 09:50
 7/28 A kérdező kommentje:

De ez is milyen már, amit az első ír....


Beszélgetés=zaklatás

febr. 20. 09:52
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Nincs semmilyen ellentmondás. A nők azt gondolják, hogy a férfiaknak folyton a dugáson jár az esze, és simán szexre jó is nekik bárki, aki él és mozog, tehát lehet bármilyen kövér, ronda, undorító, akármilyen.
febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

Naponta olvasom itt férfiaktól azt, hogy majd próbálkoznak csúnya, illetve kisgyerekes nőkkel, mert azok úgysem válogatnak. Szóval én itt nem érzek kettősséget.


Meg egyébként nem értem az alaphelyzetet: odamentél teljesen más szándékkal valakihez, akiről tudod, hogy alacsony az önbecsülése, és ez többször is megtörtént?

febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Katona Dius ***** válasza:
36%

Ezek a nők annyi ésszel rendelkeznek, hogy azt gondolják, mást nem akarnak velük.

Ha hozzám odajön egy férfi kolega, hogy szar a fotocellás ajtó, akkor úgy gondolom, a fotocellás ajtóról akar beszélni.

Ha odajön a dohányzóban hozzám egy férfi kolega, hogy de szép idő van, akkor azt gondolom, hogy dumálni akar valamiről, míg elszívjuk a cigit, nem akar csendben fotoszintetizálni, inkább beszéljük valamiről a beszélgetés kedvéért.

Bár én nem is szoktam rinyálni azért, mert van 5 kiló feleslegem, meg jaj, miért zöld a szemem, tök gáz, olyan alacsony vagyok, jajj nekem...

febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!