Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt kettősséget a nőknél meg...

Ezt kettősséget a nőknél meg tudná magyarázni valaki?

Figyelt kérdés

Mindenféle bajuk van magukkal, hogy ők így csúnyák, meg úgy kövérek, rémesen néznek ki blablabla... De ha odamész hozzájuk beszélgetni, csak azért mész oda, mert meg akartod dugni őket... Mármint ők ezt gondolják.

Most akkor ez hogy is van? 😅



febr. 20. 09:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem kettősség, csak ismerjük a férfiakat, nem kell nekik top nő a szexhez, és attól még, mert látok pár hibát magamon, ocsmánynak nem tartom magamat, szóval pontosan tudom, hogy “bárki” lefeküdne velem, mert attól még, mert nem vagy az álmai nője, ahhoz elég normálisan nézek ki, hogy szexelni jó legyen velem.


Megjegyzem, ha valaki csak odajön beszélgetni, nem az az első gondolatom ettől függetlenül, hogy csak meg akar dugni, de nyilván benne van a pakliban.

febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

Telikabátos csúnya nőket is erőszakolnak, csak szólok.


Az, hogy valaki meg akar dugni, csak annyit jelent, hogy meg akar dugni.

febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
28%
Sekélyes gondolkodás újratöltve grat kommentelők. Vannak normálatlan férfiak aki tnyleg csak dugni akarnak kb mindenkivelm de a férfiak többsége nem azért áll szóba egy nővel többnyire.
febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22%

Régen egy ismerősöm mondta, hogy minden nőnek megvannak ugyanazok a tipikus hülyeségei, és sztem ez nagyon így van.

Logikusan gondolkodó nővel még nem találkoztam.


Kezdjük azzal, hogy ha 190 cm-es macsó vagy, hirtelen nem lesz gond, ha odamész hozzájuk, az se, ha munkahelyen/buszmegben akarsz ismerkedni, míg ha átlagos, akkor jöhet ugye a női sértődés, hiszti.


Aztán a nők többsége borzasztóan önbizalomhiányos (ezt a sokszor arroganciával próbálják leplezni), ergo ha sajnáltatják magukat, hogy kövérek, csúnyának érzik magukat, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy ismerkedni akarnak.

Sokkal inkább azt, hogy szeretnék, ha annyira megbámulnák őket, mint Annácskát, a melóhely legszebb nőjét.

febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

Tudat alatt tudják hogy a férfiak jelentős részének semmi sem számít, csak az, hogy lyuk legyen a nőn.

Számtalanszor láttam már ahogy egy férfi konkrétan lenézi, gyűlöli, és undorodik fizikailag/emberileg egy nőtől, de amíg a nő elérhető lesz számára, vagy amíg nem lesz jobb, addig dugni fogja.

Talán a legnyilvánvalóbb, leguniverzálisabb példa erre a prostikról kerdese; a férfiak többsége megvetőbben beszél a prostikról mint a gyilkosokról, de aztán mégis befizet náluk egy körre. Ezt a fajta "undorodom tőled emberileg de azért bsszunk lécci" mentalitást nem látod a nőknél...


A nő énképe egy dolog, ha azt hiszi hogy ronda, egy dolog.

Az, hogy mit gondol a férfiak motivációiról, egy teljesenas kérdés.

febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%

Nekem testképzavarom van. Azaz, hiába an 19-es BMI-m, én azt látom, hogy kövér vagyok. Ez nem arról szól, hogy mennyire vagyok dugható, mert igazából leszarom, én csak vékony szeretnék lenni, és még nem látom magam annak. Nem tudom elképzelni sem, hogy bárki meg akarna dugni egy olyan undorító embert, mint én, de inkább ne is akarjanak megdugni, mert a gondolat, hogy valaki hozzásimul a szerintem hája hasamhoz, is vérfagyasztó.

A másik része meg, hogy én az utcán senkinek nem állok meg. Nő, férfi, büdös vagy sem, senkinek nem állok meg. Bárki szólít meg, sétálok tovább, mintha észre sem vettem volna. Több, mint 10 éve élek Budapesten, és ez a legjobb stratégia, nekem nem felelősségem a másik. Emiatt nyilván sokan flegmának nézhetnek, talán olyanok is akartak volna megszólítani, akik csak jó szándékkal ismerkedni akartak, de én minden egyes nap, mikor a busztól elsétálok a lakásig, 10-20 leszólítást kapok, amiknek a többsége egyébként nem a számomat akarja, hanem kunyerálni szeretne, én meg ebbe belefáradtam rohadtul.

febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
58%
Ja, mikor megerőszakoltak, akkor egy bakancsot, egyenes szárú farmert, meg egy kötött fehér pulcsit és azon egy sálat viseltem. A hajam zsíros volt, felkötve a daejem tetején egy kontyba.
febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
54%
Rengeteg nő és férfi rendelkezik alacsony önértékeléssel. Pontosan alacsony önbizalommal hiheti azt a nő, hogy a férfi csak megdugni akarja, mert nem találja elég értelmesnek, vonzónak egy normál kapcsolatra.
febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!