Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a hozzáállás különbség...

Ez a hozzáállás különbség megfér bármilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyik félnek az a meggyőződése, hogy az álmainkért tenni kell és meg kell valósítani az életben amint lehet. A másik fél meggyőződése, hogy az álmainkért nem kell tenni, se megvalósítani, mert arra jók az álmok, hogy legalább jó érzés elképzelni.
febr. 20. 19:05
A kérdező szavazást indított:
nem fér meg
megfér
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,az egyik megvalositja mindkettotok almat,te meg passzivan elfogadod es orulsz neki.
febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez állandó vitákat szül és megrontja a kapcsolatot, nem. Ha mindket fél elfogadja egymas nezeteit simán.
febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem fért meg, mert a másik mindig le akart beszélni mindenről, hogy az nem reális, kockázatos és társai. Én utálom az ilyen embereket. :D
febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka, hogy ebben nem tudok elfogadni másfajta gondolkodást? Amikor kiderült, hogy így gondolkodik a másik, azonnal úgy éreztem, hogy teljesen leírta előttem magát, pedig másoknak talán apró dolognak tűnik. Nekem viszont nagyon fontos, hogy tegyünk az életbe, vagy ha nem tudunk legalább próbáljuk meg, de semmiképp se törődjünk bele. Miért nem tudom elfogadni a másik hozzáállását ebben semennyire sem?
febr. 20. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Részletek nélkül csak politika és nyavalygás az egész. Tökre nem mindegy, mik az ember álmai. Nekem például nagy álmom, hogy "beleugorjak" egy fekete lyukba, még ha az a halálomat is jelenti, de a tudomány jelen állásában el se tud juttatni egyhez sem, és az is végtelen pénzbe kerülne.
febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy látszik félreérthetően fogalmaztam a kérdést. Teljesen reális dolgokra gondoltam mint "álmok" pl: olyan munkát találni amit szívesen csinálok, olyan városba költözni ahol szívesen élnék, stb.
febr. 21. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!