Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesítem, vagy más? Mi?

Idegesítem, vagy más? Mi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó emberismerő ezért szeretnék segítséget kérni


Reggelente és délután mindig van egy srác a buszon. Aki szeptember óta érdekel, de nem merek nyitni felé


Van több ember akivel mindig összeakad a tekintetünk és ők irritálnak

Viszont vele is szinte mindig, de ő nem zavar. Ahogy engem más zavar úgy én is zavarhatom őt?..


A délutáni buszon mindig ketten ülünk az 5-ös részhez, én jobbra, ő balra

Sose ül máshova és én se. Meg van, hogy közel áll hozzám a megállóban


Mégis félek hogy azzal, hogy mindig (akarva akaratlanul) rá nézek, meg közel ülök hozzá, zavarom.


Mit tehetnék? ><



febr. 20. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Nyiss felé, szólj hozzá.


Ha zavarod, akkor ott kiderül, de valószínűleg ő is ugyanezeket a köröket fussa magában.

febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Figyelj, nőként tedd az első lépést, pl ülj mellé, mosolyogj rá (tööbbször).

:)

aztán tőle függ, hogy veszi-e a lapot, és hogy van-e bátorsága.

Ne aggódj, mi férfiak, szeretünk az ilyen kezdeményezést, ha az illető tetszik...

febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Én maradi vagyok ebben, egyszer rámosolyognék, ha éppen összeakadna a tekintetünk, hogy ezzel kimutassam, hogy érdekel, de nem szólítanám le, azt meghagynám neki és ha ezután a közeljövőben nem közeledik, akkor legalább le tudom zárni a dolgot magamban, hogy nem érdeklem (vagy nem eléggé, ahhoz, hogy magától is lépjen valamit). Mert ha pl. te leszólítod és esetleg kiderül, hogy nem érdekled, elég ciki lenne a továbbiakban együtt utazni vele. De nem biztos, hogy ez a jó módszer.
febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

egyszer rámosolyogsz?

aztán csodálkozol hogy nem lép feléd.

a félénk fiúknak nem elég egyszeri jelzés.


ha nagyon érdekel valaki, párszor kéne jelezni. nem pedig egyszzer.

jézusom már...

febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki annyira egoista, hogy nem bír el az egója egy esetleges visszautasítást - ráadásul egy idegentől, aki felé még komolyabb érzései se tudtak kialakulni, mert még nem is ismeri, csak tetszik neki (miközben már több mint 50% esélye lett volna arra, hogy nem lesz elutasítva, mert még rá is mosolyogtak), nekem egy olyan fiúért nem is kár. Én pedig azért nem szólítom le, mert úgy nem érzem magam nőnek, lehet hogy defektes vagyok ebben, nem tudom.
febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ismerős. Régen volt, de máig emlékszem mennyire balf... voltam mikor egy lány rám mosolygott, egyszerűen leblokkoltam.

Ma már bezzeg mernék reagálni, de már nem kellek, meghát a feleségem se örülne ugye :D


Ha teszik, bármivel szólítsd meg, aztán hagyd békén, legközelebb megint. Ha zavarod, leráz, legközelebb máshova ül, de az is lehet, hogy hálás, hogy megteszed helyette az első lépést.

Ha nem érdekled, de jó fej, úgyse akar megbántani, ha meg bunkó módon ráz le, akkor olyat ne is akarj magadnak, nem kár érte.

febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!