Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő zárkózott, sok...

Ha egy nő zárkózott, sok időbe telik míg valakivel egyáltalán beszélni képes, egy világfájdalom az, hogy képes...?

Figyelt kérdés

Ha valaki zárkózott, sok időbe telik míg valakivel egyáltalán beszélni képes, nehezen nyílik meg, összességében kb. szerinte nem szereti az embereket sem, ezzel együtt persze érzékeny is....


Annak, hogy, hogy mégis kb. félévente új pasija van?


Plusz barátnőkkel eljár bulikra nagyobb klubokba?


Mi a különbség, mert az egyik üti a másikat?


Vagy csak megjátszhatja megát az ilyen?


febr. 20. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írod a millió ellenmondást. Csak veled ilyen, a háta közepére se hiányzol.
febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Baráti kapcsolataim se egyik napról a másikra lettek, az, hogy eljárok bulizni semmi köze , ahhoz , hogy nehezen nyílok meg egy kapcsolatban. Valószínűleg nem beszélgetni vilàgfájdalom, csak zavarban van nagyon Tőled.
febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja vagy amit 1 ír mert egyébként 14 éve aktívan dolgozik is.


Vagy amit #2 ír.


Igazából mindkét lehetőséget érzem néha

febr. 20. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
De most mi a kérdés? Rád nem kíváncsi és ennyi a történet. Nincs miről beszélni.
febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is zárkózott vagyok és nem nagyon szeretem az emberek társaságát, de attól még van munkám, barátaim. Ez nem azt jelenti, hogy folyton bajom van mindenkivel és ne lennének emberi kapcsolataim. Csak néha sok az egész, az ember gyarló és ez rossz érzéssel tölt el. Nem mindenkivel van kedvem beszélgetni, mert nem tudok megbízni. Felszínes kapcsolódásaim is vannak. Nyilván ő sem tud rendesen kötődni, ezért vannak féléves pasijai.
febr. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!