Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyivel jobb egy népszerűbb...

Mennyivel jobb egy népszerűbb embernek?

Figyelt kérdés

Én sose voltam népszerű, így gondolom mennyivel jobb azoknak akiket sokan kedvelnek. Az ilyen emberek sok lájkot és dicséreteket is kapnak, és az ilyen embereket nyilván a való életben is kedvelik, itt most ismerősökre gondolok, nem ilyen celebekre, meg ilyesmi.

Az egyik volt osztálytársam fodrász, megcsalta a férjét, sokszor kiírta a magánéleti gondjait, és mégis népszerű, akármit megoszt, sokan kedvelik. Engem meg még sokszor az sem lájkol, akit én lájkolok, és még születésnapomon se sokan köszöntenek fel, míg az ilyen kedvelt embereket meg sokan.


febr. 21. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Én soha nem akarnék ismert és népszerű lenni.

Egyébként hány éves vagy, hogy a lájkokkal foglalkozol? Hogy számon tartod azt, hogy akit te lájkolsz az nem lájkol téged?

febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Már mint a külseje vagy a személyisége miatt népszerű?
febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Meg se fordult a fejemben, hogy ilyenekkel foglalkozzak...
febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha a személyes, baráti kapcsolatokkal foglalkozol és azokat mélyíted el, jobban jársz, az ilyen "ki kit lájkolt", "ki mit írt ki" dolgoknak nincs jelentősége.
febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én nem akarok népszerű lenni. Pláne nem vágyom lájkokra. Úgy általában nem vágyom rá arra, hogy foglalkozzanak velem. Miért? Mire jó? Az ember élje a saját családjában, saját környezetében az életét, ne valami virtuális életet.
febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy akiket sokan lájkolnak, azokat az életben is épp úgy kedveli sok ember.
febr. 21. 14:06
 7/21 anonim ***** válasza:

"Épp ez az, hogy akiket sokan lájkolnak, azokat az életben is épp úgy kedveli sok ember."

Csalóka elképzelés, akit sokan kedvelnek, azt - a nagy számok törvénye alapján - sokan irigylik/lenézik/utálják is.

Szerintem inkább a kevés ember, de velük személyes, minőségi kapcsolat amire érdemes törekedni, semmint népszerűségre.

febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az a baj kérdező, hogy nem reálisan látod a mai világot. Pont erre próbált rávilágítani a 7es. De van akinek a mennyiség a fontos van akinek meg a minőség.
febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik nekem a népszerűség, hogy állandóan a középpontban legyek és ne legyen magánéletem.
febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Csalóka elképzelés, akit sokan kedvelnek, azt - a nagy számok törvénye alapján - sokan irigylik/lenézik/utálják is."

Ezt nem hiszem, mert én sem lájkolom azt, akit utálok. Persze az, hogy valaki az utált munkatársát lájkolja az más. De ne hogy már azt írjátok nekem, hogy aki 200 lájkot kap azt mindenki utálja, lenézi. Engem lenéznek az emberek, és nem is kapok sok lájkot, pedig tisztességes életet élek, kedves vagyok úgy általában, nem egy bunkó.

Volt már olyan, akinek írtam születésnapjára, ismertem is, beszéltem vele az életben, és nem köszöntött vissza. Én kapok vagy 30 köszöntés, míg az ilyen népszerűbb emberek, akár 100-200-at is.

febr. 21. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!