Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyivel jobb egy népszerűbb...

Mennyivel jobb egy népszerűbb embernek?

Figyelt kérdés

Én sose voltam népszerű, így gondolom mennyivel jobb azoknak akiket sokan kedvelnek. Az ilyen emberek sok lájkot és dicséreteket is kapnak, és az ilyen embereket nyilván a való életben is kedvelik, itt most ismerősökre gondolok, nem ilyen celebekre, meg ilyesmi.

Az egyik volt osztálytársam fodrász, megcsalta a férjét, sokszor kiírta a magánéleti gondjait, és mégis népszerű, akármit megoszt, sokan kedvelik. Engem meg még sokszor az sem lájkol, akit én lájkolok, és még születésnapomon se sokan köszöntenek fel, míg az ilyen kedvelt embereket meg sokan.


febr. 21. 13:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kell a halálnak a hírnév. A magánéletem tabu. Sosem értettem azokat, akik a nyilvánosságnak élnek.
márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!