Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék népszerűbb és...

Hogyan lehetnék népszerűbb és jobb barát?

Figyelt kérdés
Fiú barátok vagyunk. Régóta ismerek 3 embert az iskolámból, akikkel szívesen beszélgetek és tényleg igaz barátjuk akarok lenni. Ezzel az a probléma, hogy bár én próbálkozom, de nem tudom elérni, hogy számba vegyenek. Ha kettesével ülünk, akkor bármelyikük hiányzik, én maradok pár nélkül. Ha mennek valahova vagy programot rendeznek, csak későn vagy egyáltalán nem hívnak meg. Lehet, hogy úgy ismernek, mint aki nem szívesen maradna velük suliban vagy menne el velük valahová, de valami miatt nem hívnak, nem is írnak akár napokig. Iskolaszünetekben alig beszélünk. Hogyan lehetnék jobb barátjuk és miképpen érhetném el, hogy velem is foglalkozzanak, meghívjanak, ahova mennek?
2020. febr. 28. 14:02
 1/1 z. f. ***** válasza:
legyél jófej
2020. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!