Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Agyilag zakkant a munkatársnőm...

Agyilag zakkant a munkatársnőm, hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés
Ötödik hónapja van nálunk. Egyszer elfogadható, sőt egész jó hangulatban van, akár elbeszélget is valakivel rövid ideig, néhány óra múlva már a béka segge alatt a hangulata és csöndesen csinálja a munkát. Sokszor olyan unott pofával tud nézni, hogy komolyan kedvem lenne megkérdezni, hogy mi a f@sz baja van, nagyon letargikus. Tiszta hangulatingadozás. Néha azt látom, hogy pityereg egy viszonylag elhagyatott rész sarkában, ha meg megkérdeztem, hogy jól van-e, azonnal megtörölte az arcát, felkapta a fejét és kifejezéstelenül rávágta, hogy tökéletesen aztán visszament. Munka közben is hirtelen olyan letargikus arcot tud vágni, hogy mások is megkérdezik, hogy jól van-e és mindig azt mondja, hogy nincs semmi. Ha baja van miért nem mondja? Sokszor ideges, feszült, akkor is ha nincs a béka segge alatt a hangulata, de látszik, hogy nem nyugis. 1-2 emberrel tud egész kényelmesen elbeszélgetni kis ideig, de egyébként nagy nudli, nem lehet vele hülyülni se semmi. Oké, munkába jött, nem barátkozni meg hülyéskedni, de ő konkrétan egy idegroncsos-hangulatingadozásos zakkant csaj. Mindenki hallja a másik beszélgetését, tehát tudom, hogy se barátai, se bármilyen különösebb dolga munka után. Direkt úgy keresett munkahelyet, hogy spóroljon a bérletáron, különben minek fizetne, úgysem jár sehova. Elvileg régen voltak barátai, de nem tudom elképzelni, vagy hogy ha ennyire magányos, akkor miért nem próbálkozik barátkozni, sok tizen-huszonéves van ott.
febr. 22. 00:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Téged miért zavar ennyire egy vadidegen másik ember élete és viselkedése? Te vagy a pszichológusa? Csodálkozol hogy idegroncs, mikor egész nap azt figyeled/figyelitek, hogy milyen hangulatban van, és hogy milyen pofát vág hozzá. Nem lehet olyan hangulatba amilyenbe ő akar lenni? Komolyan mondom ez nagyon primitív, provokatív és aljas dolog. Komolyan mondom, nem értem és sose értettem, hogy ilyenkor mi jár a fejetekben.. Miért nem tudod a hülyeségeddel békénhagyni? Miért kell ezt mindig megkérdezni tőle, hogy jól van-e? Te jó ég, pont mint a dedóba.
febr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem miért érdekel téged egy másik ember élete. Miért zavar, ha valakinek valószínüleg nem mennem jól otthon a dolgai? Zakkantnak nevezel egy lelki beteg embert, zéró empátia szorúlt beléd! Szégyeld magad!



Neked nincs jobb dolgod, kérdező?

Inkább keress valami hobbit és ne más magán életéről elmékedj!!

febr. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mennem = mennek
febr. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy. Sajnálom, hogy még ezen a szinten vagy.
febr. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hálát adok az égnek, hogy itthonról dolgozom, és az ilyen idióták nem zaklatnak csak azért mert depresszióval küszködöm.


Zakkantnak nevezel valakit azért, mert valószínűleg lelki eredetű problémái vannak?

Tedd össze a két kezed, hogy fogalmad sincs róla, hogy milyen depresszióval élni vagy bármilyen hasonló betegséggel.

Te tipikusan az az ember lehetsz, aki szerint egy lelki betegség csak hiszti.

Ne haragudj kérdező, de ebben a sztoriban nem a munkatársad a zakkant.

febr. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom szegény munkatársnőd, hogy veled/veletek kell dolgoznia!
febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Ez a múltkori "betörni a munkatársnőt" kérdés újraformázott változata?
febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért nevezem zakkantnak, mert a viselkedése zakkant. Lehet ilyen vagy olyan magánéleti baja, akkor a viselkedése akkor sem normális. Sokszor kényelmetlen a jelenléte. És bent nem kell sajnálni, mindenki normálisan bánik vele, csak amit írtam, hogy sokszor kényelmetlen, ha mondjuk valaki próbálna barátságosan beszélgetni vele legalább egy rövid mondt erejéig, ő meg kb üresen néz vissza és talán hümmög, vagy dadog valamit, aztán csöndesen elnézést kér és úgy tesz, mintha életbevágót csinálna, mondjuk letörli az előtte egy perce háromszor áttörölt pultot és tíz perce cserélt roncsot kicseréli. Máskor meg, 1-2 emberrel sokkal könnyebben beszélget és sokkal normálisabban megy neki, nem dadog, de az emberek zömével tökre befeszült.
febr. 22. 11:15
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy depressziós, szociális szorongással küzdő lány, aki időnként elvonul 1-2 percre sírni, és mint mindenki más, kibír ott bent nem tudom hány órát. Szerintem elég dicséretes, veled ellentétben.
febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ebben mi a dicséretes? A két szép szeméért nem fogják kifizetni. Vagy dolgozik, vagy hajléktalan lenne. Nehéz neki, oké, de rá van kényszerülve, ahogy mindenki más. Nehezebb neki? Másnak sem piskóta ott lenni, szívesebben csinálnánk mást. Sokaknak kettő munkája is van, 10-12 órázás után, mert többet vállalnak be, mégsem sírnak. Ő csak 8 órában van.
febr. 22. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!