Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek, ha ilyen lenézően...

Mit kezdjek, ha ilyen lenézően viselkedik velem a munkatársam?

Figyelt kérdés
Előző héten kezdtem, és van egy ferfi munkatársam aki kifejezetten nem szimpatizal velem es nem ertem miert. Amikor bemutatkoztam meg egesz normalisnak tunt... Aztan masnap mar ugy kezelt mintha legalabbis o lenne a fonokom. Valamint egyszer amikor nagyobb tarsasagban beszelgettunk azt vettem eszre, hogy bamul engem (=csunyan nez) es hiaba nezek ra, nem nez el... Akarhanyszor latom messzirol mindig belebamul az arcomba. Azert nem ertem mert masokkal meg teljesen normalis, es nem ertem miert viselkedik velem igy.

2018. júl. 29. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Kezeld főnöként. Ahhoz mit szólna?
2018. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez egészen furcsa, de mivel alig tudok valamit, nem tudok mondani semmi hasznosat számodra. Kezdj el gondolkodni. Miután bemutatkoztatok, azután egyből haragosnak érezted őt, vagy eltelt egy kis idő és csak azután? Azért nem mindegy. Egyébként meg is lehet tőle kérdezni, hogy miért csinálja, ha nem vagy annyira félénk.
2018. júl. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy mi a bánatos baja van veled. Mondd meg neki, hogyha ő a főnök szerepét játssza, akkor készüljön fel arra, hogy a felelősség is az övé:).

Mi van akkor, ha a valódi főnök kiadta neki utasításba, hogy ő legyen a mentorod a kezdeti időszakban, de neki ez nem annyira jön be, így bunkózik?

De lehet, hogy csak szimplán bejössz neki, csak így fejezi ki magát...

2018. júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy a fonok nem bizta meg... Ha meg tetszenek neki, akkor ha bamulna akkor elkapna a tekintetet ha vissza neznek.. Masok is mondtak ra, hogy neha furcsan viselkedik, de en azt lattam, hogy mindenkivel normalis.
2018. júl. 29. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Másokkal nem mer kettyóskodni, mert azok régebb óta ott vannak, tuti, hogy felette járnak tudásban, tapasztalatban, észben... De mivel te friss hús vagy, ezért rajtad hatalmaskodhat. Nekem is van ilyen kollégám.

Legyél nagyon jóban más kollégával, aztán őt pedig hagyd teljesen figyelmen kívül. Ha felhoz egy témát csapaton belül, ne érdeklődj, ne kérdezz vissza, ne tegyél fel neki kérdést hozzá, ne érezze, hogy foglalkoznak vele. Csak úgy szimplán meg se említsd őt.

2018. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én is teljesen figyelmen kívül hagynám.
2018. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!