Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet egy embernek több...

Lehet egy embernek több szeretet nyelve is?

Figyelt kérdés
És mit mondd el az valakiről ha több is van?
febr. 22. 05:40
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
83%

Nyilvàn lehet.


Elmondani nem mond el semmit, erős feltételezés lenne bàrkiről bàrmit ez alapjàn megàllapítani.

febr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze,h lehet.
febr. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy lehet. Én szeretem a minőségileg együtt töltött időt, az apró érintéseket, ölelést, de rühellem a dicséretet, bókokat. Ebből volt is félreértés. Volt egy barátom, aki folyton bókolt milyen szép vagyok, mire felcsattantam, ne mondogassa, mert idegesít!

Rájöttem, hogy mindenki azt a szeretetnyelvet nyomtatja a másiknak amit ő maga szeretne kapni. Érdemes ezt megfigyelni és úgy viszonozni harmonizálni egymással. Akár így is kialakulhat több szeretet nyelv együtt működése egy kapcsolatban ha ezt oda-vissza adjuk.

febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha lehet, akinek egy sincs, akkor persze
febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hiszen különböző nyelveken kerüli meg az emberek nagy része a valós, zsigeri szeretetet, őszinteséget.
febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

5-ös, lehet hogy én értek félre valamit, de az is lehet hogy fogalmad nincs miről beszélsz.


A válasz szerintem amúgy igen. Nekem az érintés a szeretetnyelvem. A többit is "értem", néha beszélem is, de ez az, ami domináns


Hetero férfi

febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. SŐT az lenne a normális/ideális, ha mindegyikkel rendelkezne legalább valamennyire.

Inkább csak prioritások vannak, hogy melyiket preferáljuk jobban.

febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5

Kifejtenéd bővebben? Kíváncsi lennék az érvelésedre.

febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem mindig azonos az amit adni szeret és amit kapni. Én pl szeretek ajándékozni. De a kapott ajándék messze nem jelent nekem annyit mint az együtt töltött idő.
febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rálátni majd pszichológusnál fogtok.

De kereskedelmi tapasztalataim mutatták, hogy az emberek egyáltalán nem ismerik a saját családjukat, párjukat. Az egyik szeretetnyelv az ajandékozás lenne. Igen ám, de ha azt sem tudod milyen színű az ajándékozott szeme, nem tudod minél örülne, csak adják valamit, akkor szereted?

Az igazi szeretet az értő figyelem, az érzelmek visszatükrözése. Simogatás nagyon jó dolog, gyógyít.

De összeveszni pl. a pároddal, és ugye magyarok egyáltalán nem tudnak kommunikálni, és majd megbékíted valami ajándékkal, mert úgyis tudja, hogy szereted, na ezzel kerülik meg remgetegen a mély érzéseket.

Erre céloztam. Ez az én nézőpontom. Ahogy másnak meg más.

febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!