Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj ha semmi nem érdekel?

Miért baj ha semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal vagyok még a huszas éveim közepén járok mégis mostanra már kb a halálomat várom. Mozgássérült vagyok és sokszor mütöttek. Nem látom értelmet már semminek. Az emberek javarésze lenézően viselkedik velem egy barátom sincsen. Barátnőim voltak de inkább nem beszélnék roluk. Többen is mondták hogy probáljak másképp gondolkodni. És megis mire? Már az edzés sem érdekel pedig sokaig edzettem. Régebben voltak meg céljaim anno ügyvéd akartam lenni, de aztán elment a kedvem tőle. Tudom hogy baj, hogy valaki 24 évesen ennyire lemondo, de nem tudok mit tenni vele.
febr. 22. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Menj el egy pszichológushoz, aki segíteni fog neked, mivel rád fér.

Nem az én bajom, ha téged semmi sem érdekel, az egyedül csak a te problémád. A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős.

Attól, hogy mozgássérült vagy, még egészséges emberi lény vagy. Tolószékes vagy? Ha nem, akkor rengeteg lehetőséged van.

febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Találj célokat, vedd körül magad kedves, jó emberekkel. Te egy szerethető ember vagy. Isten áldjon! 🤗🤗
febr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem baj, de amíg az agyad megfelelően működik, addig előtted az élet, még bármi lehet belőled. Rengeteg mozgássérült él teljes életet, van sikeres karrierje, családja. Nem kell emiatt befordulni. A testi sérülés egy szar dolog, de valójában csak az számít, ami a fejedben van, azzal tudsz valamit is kezdeni. (Kivéve persze, ha konkrétan sportoló akarnál lenni, de bármi mást még elérhetsz.)
febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, de én nem vagyok hajlandó olyan emberekkel időt tölteni, akik ennyire lehúznak. Egyszerűen nekem a barátság nem abból áll, hogy már az első pillanattól valaki lelki szemetese vagyok, aki utál élni és csak a panaszkodás és depresszió megy nála. Mindenkinek vannak rosszabb időszakai, de aki csak ebből áll, az nem kívánatos társaság nekem.
febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!