Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek az életemmel, ha...

Mit kezdjek az életemmel, ha nem érdekel semmi, nincs jövőképem/célom és totál motiválatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy diplomám, amibe az előzetes képességeimhez képest irreálisan nagy energiát fektettem, a sok stressz miatt lett is egy krónikus betegségem és kb. nettó 300-350 a bérem.

30 elmúltam, nincs barátnőm, de a fásult hétköznapok miatt (mivel utálom a szakmám) nincs is kedvem ismerkedni szóval céljaim, motivációim sincsenek. Nem érdekel semmi, se hobbi, se sport. Azt érzem, hogy vegetálok a munkahelyen is és bármikor kirúghatnának ha akarnának mert fejlődésre se vagyok képes.🤯


Megnéztem most ezt a videót és erről jutott eszembe, hogy mások meg milyen célokkal, sikerekkel élik az életüket és mintegy kihívásként élik meg, amit élveznek, nekem meg minden kihívás csak görcs és szenvedés:

[link]


Csomóan szereztek menő mérnök/orvos/biológus/vegyész/programozó diplomát csuklómozdulattal és kívánják, élvezik a tudást, a kihívást, a fejlődést a tudásszomj ott készül belőlük kirobbanni.

Én meg félek mindezektől és nem tudok/nem akarom ezeket. 😩

-----------------------------------------------------------------------------------

Azt érzem, hogy elcseszett életképtelen, selejt ember vagyok akinek csak idő kérdése a hajléktalan lét ilyen hozzáállással. Pedig én változtatnék, de egyszerűen fárasztó megtenni bármilyen lépést. Akármibe belekezdtek abbahagyom vagy pénzt adok ki érte (angol könyvek, kondigép) és ott porosodik évek óta, mert nincs motivációm.



2023. márc. 5. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Akkor neked pont jó így, ahogy most van. Majd ha fáj, akkor változtatsz, és nem kifogásokat gyártasz a "miért nem.."-re.. vagy nem és utcára kerülsz.
2023. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Milyen szakot végeztél el?
2023. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Diplomával 300-350 azért nem álomfizetés!
2023. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Depresszio. Kezeltetni kéne
2023. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: Mivel kell kezelni és utána hogy tudok dolgozni?
2023. márc. 5. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha edzeni sincs kedved,legalább magad miatt..hát nem tudom,nem tudok segíteni
2023. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Asszem sudocrem-et kell kenni rá napi 2x!
2023. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert az edzés aztán mindenre megoldás! Ja nem!
2023. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7: Hogy mi? Mire kell sudocrem-et kenni?
2023. márc. 5. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Elso korben vitaminok. D vitamin c vitamin esetleg multi. Cink szelen. Aztan doki ha rz nem mukodik. Ir gyogyszert az segiteni fog
2023. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!