Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehéz volt leszoknod a fészbúk...

Nehéz volt leszoknod a fészbúkról?

Figyelt kérdés
Mi vezetett oda, hogy így döntöttél?

febr. 22. 22:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Nincs rajta semmi érdekes, már kb fel sem nézek.
febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Az mit jelent?
febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%
Mi az a fészbúk?
febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Ha arra van használva amire való, akkor nem kell leszokásról beszélni.
febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Mi számít leszokásnak? Még mindig használom, mert valahol kell keresnem horror filmeket és vannak jó írói csoportok, de igazából néhány kirívó alkalmat leszámítva naponta felmegyek néhány percre és ennyi.


Régen sokat használtam, volt kivel beszélgetni, de azóta nem vagyunk barátnők, előtte meg még azért áttértünk discord szerverre egy ideig. Ez a mostani fiókom a sokadik. Valamelyikre vírust kaptam, a másiknak nem láttam már értelmét, de aztán mégis kellett egy... Ismerőseim száma kb 3, a kamu profilomat is beleszámítva, amin a rajongói dolgaimat nézegetem és bejegyzést teszek ki az új fejezeteimről. Régen sem érdekelt a hatalmas ismerősök száma, úgysem beszélünk, akkor meg minek legyünk ismerősök, ha egymás létezése sem jut eszünkbe, hacsak el nem sétálnánk egymás mellett. Gyerekként még, amikor ismerkedtem a facebookkal, nagyon új volt, "nagyon menő volt", én magam pedig nagyon bénácska. Manapság mi van? Teli van bacva kéretlen reklámokkal, az ismerősök neve és arca lehet, hogy eszembe jut régről, de simán elmennénk egymás mellett, nem is érdekelnek, barátnők és barátok nincsenek, lekoptak iskola befejezte után.

febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem leszoktam. Használom a Facebookot, csak azért nem olyan intenzítással, mint régen, mert megváltozott az emberek hozzáállása. Régen tök normális volt, hogy blogként használtad, most ha heti rendszerességgel posztolsz akkor már "feltűnési viszketegséged van". Azt veszem észre, hogy az emberek már csak trófeaként gyűjtik az ismerősöket, hogy elmondhassák, xy is az ismerősük Facen, de nem akarnak tudni senkiről semmit. Kb mintha a hús-vér életben azt várnád el a másiktól, hogy semmit se meséljen magáról, sőt legyen végig csendben. Talán annyi előnye van, hogy régen az emberek hajlamosak voltak függni a reakcióktól, kínos volt, ha 2-3 like érkezett csak vagy konkrétan xy likeját várták, de nem lájkolta és miért nem, ha zzs posztját meg igen és vajon ab miért törölte le az ismerősei közül, stb.
febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Rá sem szoktam.
febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Eddig se szoktam sokat használni.

Csak értesítés esetén szoktam felmenni.

Messengert se nagyon használom, nem sok barátom van.

febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem bármelyik más social media oldalról könnyebb leszokni.


A facebook nagyon elprolisodott. Amúgy sincs ott semmi érdekes, soha nem volt. (Legalábbis az átlagemberek átlagélete nem izgi.)


Akkor még nem volt rossz, mikor még nem voltak fenn a szülők, nagyszülők, de azóta facebookra menni olyan, mint introvertáltnak a nagypofájú rokonoknál látogatóban ülni.

febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Meg sem nyitok ilyen oldalakat. Ami a faszbukon van az olyan mintha nem lenne.
febr. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!