Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki törölte magát fészbukról,...

Aki törölte magát fészbukról, annak az élete, hangulata milyen irányba változott? Milyen pozitív és negatív vonzata van a lépésnek?

Figyelt kérdés

Én pár hete töröltem magam, és igazat megvallva kicsattanok. Persze van negatív hatása, pl az egyetemi csoportokba nem látok bele (egyetemista vagyok), de ez pont nem érdekel. Ott a neptun, közös google csoport, meg aki akar, az elér.


De legalább nem nyomnak az arcomba személyre szabott reklámokat, meg a sok hülyeséget nem látom.



2020. jan. 7. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én is gondolkodtam azon, hogy törlöm magam. Egyébként sem olyan mint régen. Ugye azt is lehetne, hogy nem törlöm ki csak elfelejtem, de szerintem hetente ránéznék pl.

Egyébként van benne valami megmagyarázhatatlan ördögi dolog, mert korábban én is egy hétig nem használtam, és tisztább lett az elmém, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak.

2020. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Semmiben nem változott: remete voltam akkor is, most is.
2020. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem használom a fosbukot,sajnos kényszerből vagyok rajta munka miatt. De hamarosan úgyis törlöm magam megint.

Korábban is volt már fosbukom és akkor se használtam, viszont millió hülye zaklató üzenet jött, hogy xy ezt játsza, meghívók, reklámok...stb.

Nyugalmat hoz,ha nem vagy rajta. Sajnos egyben hátrány tud lenni,mert mindent azon a szar0n tesznek közzé. Álláshirdetést is. Mivel nem használom, így nem is tudok róla.

2020. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én sem vagyok fent a facebookom és nem is tervezek visszamenni:) van instagramom és a messengert használom csak. Tökéletesen jó így. Ugyanúgy egyetemista vagyok.
2020. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem semmi bajom a Facebookal, hiszen nem nyomnak az arcomba reklámot meg sok hülyeséget, viszont látom azokat az oldalakat, információkat amik érdekelnek.
2020. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez nagyon a másik véglet. Attól nem lesztek többek hogy törlitek a Facebookot. Szerintem már rég lement ez az anti fb mizéria.

Ingyenes, bárkit elérsz vele, és az egyetemi csoportba olyan hasznos plusz infókat írnak amiről jobb ha nem maradsz le.

Be tudod állítani a profilt teljesen privátnak, az enyém is olyan.

Szóval jó lenne leállni azzal hogy mindent csak fikázni tudtok.

2020. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem kb fél éve van facebukom. Viszont nem vettem észre,hogy ez miatt változott volna az életem. Elolvasom rajta ami érdekel,a gyerekeim ovis csoportjait pl,vagy valami hírt,ami a városunkban történik és ennyi. Ismerősöket sem gyűjtök. Csak olyanok vannak,akikkel élőben is tartom a kapcsolatot. Én inkább úgy látom,hogy élem nappal a rendes életemet,este pedig visszanézem facén.
2020. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Sosem voltam rajta, mert van saját életem.

A sok fb.-függő hülye nélkül meg jól megvagyok.

2020. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
FB fiók hasznos. Nem kell felvenni csomó ismerőst, és ha valakit muszáj felvenni, de nem érdekel, akkor le kell venni a követést. Máris nem lesz tolakodó. A reklámok sajnos jönnek, azokat nem tudod kiiktatni. Én azt szoktam, ha már nagyon idegesít, hogy rányomok valamire, hogy miért nem érdekel, pl ismétlődő, vagy nem releváns. Akkor eltűnik.
2020. jan. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan jöttem ki belőle. Magamtól jöttem rá, hogy nincs igényem a végelláthatatlan hányásfolyamra, - amit reklámként aposztrofálnak úgy, mint a folyamatos okoskodásra vagy a nyálas, süket, semmitmondó dumákra és arra sem, hogy kilométer hosszan görgethessem magam előtt órák távlatában - kivétel nélkül, minden este - PiZstike táplálkozási szokásait, rongyrázós külföldi utazások semmitmondó portrésorozatait. Sokkal jobban érzem magam azóta, hogy már nem része az életemnek ez a hányás.
2020. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!