Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehéz volt leszoknod a fészbúk...

Nehéz volt leszoknod a fészbúkról?

Figyelt kérdés
Mi vezetett oda, hogy így döntöttél?

febr. 22. 22:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Alapból csak a chat miatt használom, nem nagyon tartom értelmét a különböző irományoknak rajta.
febr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz volt, de letöröltem a telefonomról, gépen meg ritkán nézem, így kezelhető.
febr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Így van, a faszbúkról a legnehezebb leszokni. Jó sok évig nem láttam értelmét, s nem is igazán értem miért olyan népszerű. Persze idővel rájöttem. A legvonzóbb része azok a csoportok. Például benne voltam a fekete humor csopiban. Politikai viccek csoportban... No meg a kedvenc politikusaidat is követheted, s nézheted/olvashatod a gondolatait.


A reklám sok, de nem zavaróak, mert nem szakít meg, mint a youtube, egyszerűen továbbgörgetsz.


A Twitter meg dög unalmas, hiába van xxx tartalom is. Ráadásul átláthatatlan a felhasználók képei, nincsenek kis csempékben, mint az instán.

Az istán meg nem nagyon van politika. A tiktokot meg már egy éve nem használom, megfogadtam. Most jövök le az fb-ről 3 hónapja nem használom, alig bírtam ki!

febr. 23. 06:49
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Már nem mertem posztolni semmit mert van rajta 2 lájk és ennyi a 150 ismerőstol.

Egy fényképemen mondjuk 7 lájk.


Es nem lehet levenni hogy ne lehessen lájkolni. Aztán tiszta égő igy az egész. Inkabb inaktiváltam

febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Lényegében már semmi nincs rajta. Reklámok azonban minden mennyiségben. A marketplace is rettenetesen elqurvult, a csalókat hiába jelenti az ember, semmit nem tesznek ellenük. Az emberi ostobaság gyűjtőpontja, a kommentektől sokszor már hánytam.


Szóval semmilyen érv nem szólt mellette, így egy nap betelt a pohár és töröltem. De más közösségi platformra se váltottam, ugyan azok a hülyek vannak ott is.

febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt nehéz leszoknom.

Tartalmatlan, reklámgombolyaggal átszőtt, adatokat hanyagul kezelő trágyafolyam.

Bámulja naphosszat, akinek az a szintje! :DDD

febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleve csak azért lett FB-m, mert gimiben egy rakat prezentációt, egyéb dolgot oda pakoltak fel a tanáraink, illetve ott születtek különféle osztály-, és kolicsoportok.

Utána mégis volt egy időszak, amikor többet pörgettem a hírfolyamom, mint kellett volna, bár posztolni még úgyse posztoltam sosem. Releváns, nekem tetsző, engem érdeklő tartalmak ugrottak fel (együttesek, könyvek és azok idézetei, kávék és sütik, illetve azok receptjei, Skandináv országok, űrkutatás), aztán egy ponton félrement az egész; minden 2., vagy 3. poszt reklám, aminek még csak nem is én vagyok az ideális célközönsége sokszor, tőlem elég távol álló dolgok jelennek meg javaslatként, arról nem is beszélve, hogy az ismerőseim szinte fel sem bukkannak a hírfolyamomban. Ami a lényege lenne. És nekem ezek itt, mind, elég lett ahhoz, hogy leszokni kezdjek róla. Néha-néha még felnézek, a csoportok miatt, de már eszembe sem jut ezt megnyitni holtidőben, vagy máskor.

febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

"A legvonzóbb része azok a csoportok. Például benne voltam a fekete humor csopiban. Politikai viccek csoportban... No meg a kedvenc politikusaidat is követheted, s nézheted/olvashatod a gondolatait."


De ez nem mindenkit vonz. Nekem pl ezek baromi unalmasak, ezért nem is kellett feladni őket, mert soha nem is voltam részese.


Mintha azt kérdezném tőled, milyen nehéz megállnod, hogy ne edd azt a kaját, amit utálsz.

febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy már tényleg semmire nem jó, nekem nagyon nehéz mellőzni. Csak úgy tudok hosszabb ideig távol maradni, ha inaktiválom a fiókomat - jelenleg így csinálom, hetente egyszer felnézek, aztán 7 nap inaktiválás. Most az a cél, hogy ez a 7 nap két hét legyen, de eddig nem sikerült. Érthetetlen, mi vonz vissza mindig, hiszen hónapok óta se normális posztok, se reakciók az én posztjaimra, csak reklám, mindenféle érdektelen csoportok posztjai, akiket sose követtem, "reels", meg egy-két megosztás az ismerőseimtől, amik szintén nem érdekesek nekem. Csak a Messenger, ami miatt még érdemes maradni, az viszont kell, úgyhogy végleg elszakadni nem tudok, de nem is akarok egyelőre. Csak minél kevesebbet feljárni.
febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20, de akkor mit csinálsz, ha nincs ott semmi?
febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!