Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyerekkori csínytevésed...

Milyen gyerekkori csínytevésed vagy titkod volt, amit sosem mondtál el senkinek?

Figyelt kérdés
És nem is derült ki soha?

febr. 24. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oviban nagyon tetszett a sellő barbi csillogós alsó ruhája, úgyhogy beletettem a zsebembe és hazavittem. Nem voltunk eleresztve, nem hiszem, hogy kérhettem volna, hogy kapjak hasonlót. Nem derült ki. 🥺
febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén egy barbi-kiegészítőt tettem zsebre, pedig voltak játékaim, de erre az egyre mindig is áhítoztam. Egy barátnőmé volt, és később vissza is csempésztem. Sose játszottam vele, nagyon bűntudatom volt.

Amúgy ez volt az egyetlen kleptomán pillanat az életemben, soha egy fűszálat se loptam el sehonnan. Nem tudom, ez az egy egyáltalán miért jutott eszembe.

febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a barbi dolgok...pl az én időmben az olyan Barbi, aminek cipője volt...ahh...
febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ilyen, ami miatt lelkiismeretfurdalásom volt.

Általános alsóban heti egy nap volt kijelölve arra, hogy büfébe mehessünk. Arra mindig kaptam pénzt a szüleimtől.

Viszont mások másik nap is mentek. Én is szerettem volna, így elvettem néhány száz forintot anyától. (Ez még a kétezres évek elején volt.) Sose derült ki, de utána olyan rosszul éreztem magam miatta.

Ezen kívül sosem vettem el senkitől semmit.

febr. 24. 15:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én édességfüggő voltam már gyerekkoromtól fogva. Volt néhány év, amikor nem volt pénzünk, és emiatt nem kaphattam csokit sem. De annyira nem bírtam ki, hogy sajnos volt, hogy anyukámtól penzt loptam, az is előfordult, hogy az osztálypénzt sem adtam oda az iskolában, hanem elköltöttem.
febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Azért "Szigorúan bizalmas!" minősítésű, hogy itt se kotyogjam ki!
febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer gyerekkoromban meghívott minket nyaralni anyukám egyik barátnője. A nyaralója egy temető mellett volt (ezt nem tudtuk előre, ott derült ki). Én iszonyatosan féltem a zombiktól, nem bírtam a temetőket. Az utolsó éjszakán ki kellett mennem wc-re, de át kellett volna mennem az ebédlőn, aminek az ablaka a temetőre nézett. Anyukámat nem mertem felébreszteni, mert haraggal feküdt le, alvás előtt pont lecseszett valamiért.Egyedül viszont nem mertem kimenni, annyira féltem a hulláktól. Ezért inkább belepisiltem az ágyba. Szerencsére nem pisiltem sosem büdöset. Nemtudom, hogy anyukám baratnője később észre vette-e, ő sosem hozta szóba. Egyedül a férjemnek mondtam el ezt a sztorit, rajta kívül senki sem tudja.
febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha az általános iskola még ideszámít akkor én kitűnő voltam kémiából és volt időnként kulcsom a kémia szertárhoz ezért kifosztottam belőle nagyon sok éghető anyagot meg ezt-azt és robbangattam vele, meg ilyesmi.. ^^ aztán elvették idővel a kulcsot, mert feltűnt nekik, hogy eltűnt a magnéziumból kb a 80%-a de valahogy én nem kerültem gyanúba mert nem csak nekem volt oda belépési lehetőségem.


Egyszer pedig egy nagy emeletes háznak beletettem a csatornájába a sikolyt és meggyújtottam, majd teljesen váratlanul végig ment a csatornán és a tetején robbant fel és érthetetlen ok miatt elkezdett dölni a csatorna a ház oldaláról. Ez sem derült ki soha, hogy én voltam. (Itt is általános iskolás voltam.)


De még sok-sok ilyen sztorim van. Rossz gyerek voltam nagyon..

febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Összeveszettem két barátnőt egymással, mert írtam egy levelet X nevében, hogy “Az Y buta, idegesítő és büdös.” vagy valami ilyesmit, nem volt egy bonyolult szöveg. Y meg nem hitte el, hogy nem a barátnője írta, pedig az ofő még segített is kézírást összehasonlítani.


Ne kérdezzétek az okot, már fogalmam sincs.

febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 évesen egy akkori legjobb barátnőmmel ( ő is 10 volt) azt játszottuk ruhában, hogy szexelünk, és tök rettegtem, hogy anyám benyit az ajtón 🤣 Ezt valamiért azóta sem meséltem el neki... 29N
febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!