Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a legkomiszabb csínytevés,...

Mi a legkomiszabb csínytevés, rosszalkodás amit gyereked vagy te csináltál gyerekkorodban? Mit kaptál érte?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 11:32
 1/8 anonim válasza:
2%
Pont a héten történt, hogy írtam egy egyest és ezt nem mondtam el! Eltelt 2 nap, ma szobafogságban ülök!
2017. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ovis koromban kiszöktem az oviból a játszóra. Előtte hisztiztem az óvonéninek, nem fogadtam szót. Gondoltam megviccelem a szemét óvonénit és a játszón különben is jobb lesz nekem. Mindenki keresett. Szüleim már rendőrt akartak hívni. Végül egy ismerős szólt apunak, hogy mintha apu kisfia hintázna a játszón. Apu leült velem egy padra és jól elfenekelt. Utána elmondta milyen felelőtlen voltam, mert egy kisfiúnak veszélyes felnőtt nélkül csavarogni. Ráadásul úgy, hogy senki nem tudja hol vagyok az ovi helyett. Megígértem, hogy többet nem csinálok ilyet. Nem is csináltam. Apu azon a héten már (azaz 2 napig) nem vitt játszóra büntetésből, de mivel megtanultam a leckét utána szívesen vitt. Az óvónő persze onnantól kezdve egyik szemét mindig rajtam tartotta.

Volt még pár csínytevésem, kamasz korban is, de szerintem ez elég durva volt. Mégegyet elmesélek azért. Anyai nagyimnál nyaraltam. Nagyon utáltam az egyik szomszéd nénit. Igazi undok vén banya volt. Egy nap elegem lett belőle és átmásztam a kertjükbe. A kerti wc-ben kicseréltem a wc papírt olyanra, amit erős paprikával jól bedörzsöltem. Az egész utca hallotta, hogy mikor végzett a wc-n. Nem buktam le, mert nemcsak én utáltam. Bárki lehetett volna.

2017. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nerf-fel belelőttem a 160 centis, két hónapos tévébe. fél év elektronikai eszközöktől tiltás.
2017. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
9%
Én elég sokmindent csináltam, ezek közül az egyik, hogy egy időben a péntek első órám lyukas volt (pontosabban nyelvvizsgára volt felkészítő) és ebben az órában energiaitalozni jártam, mikor kiderült eltiltott anyám a barátnőmtől. Egy időben cigiztem, ezzel sosem buktam le és egyszer elszöktem otthomról, ami miatt szobafogságot kaptam és pszichológushoz kellett járnom.
2017. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Óvodás esetem nekem is volt, megszívtam, de ez nagyon erős emlék, pedig lehettem vagy 4 éves, most meg 19.

Szóval: anyukám jött értem és a tesómért. Én elbújtam egy bokor mögé,ami a kijárat közelében van. Láttam őket elmenni, de nem mentem utánuk. Hogy miért? Hááát..4 éves voltam, úgy voltam vele, hogy három embert kell látnom elmenni, csakhogy a harmadik én voltam, magamat is bele számoltam. Szóval elmentek. Az óvodának kellett felhívnia az anyukámat, hogy engem ott felejtettek.

2017. okt. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
kezdjük az elejétől ovodában folytonos verekedések. első osztály egy film miatt faszán kitervelten haza szöktem a suliból 1 órával hamarabb haza értem mint ha meg várom a nap végét onnantól 1 hónapig még óráról wc-re is ki kellet kisérnie valakinek le ne lépjek xd aztán 5-6 be raktuk az iskola tejet a tábla mögé aztán a tanár napokig kereste mi olyan büdös. Ki lyukaszottuk a bicigliket a suliba ezért kamerákat tettek fel xd Teledobáltuk a menzás ivóvizet kenyérrel töltött káposztával stb. Emiatt iskola gyűlésen kijelentették hogy ha meg találják kik azok akkor az büntetést kap xd ledobáltuk a 3.-emeletről a szappant. Egy osztályba folyton bekopogtunk és pár lépéssel arébb mentünk mint ha végig ott áltunk volna és néztük hogy az idióta tanár be rohan az osztálya mellett lévő wc-be keresni a tettest aztán megkérdezett minket hogy kivolt és azt mondtuk nem tudjuk xd meg leveleket dobáltunk a tanárnak az ajtaja alatt hogy köcsög stb. Egyszer lebuktunk és az osztálya előtt bocsánatot kellett kérni xd többször bedobtuk a bűzbombát a nyitott ablakokon. Középiskola már más ott már jobb voltam. Egy-két füstbomba felgyújtása udvaron iskola előtt stb. Egyszer lebuktam vele akkor volt enye-benye azt kész. Meg volt még rengetek hasonló eset verekedések szervezése ilyenek.
2017. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel leszedtük a fiú vécé ajtaját. Beírás, szüleim hülyére röhögték maguk.

Rektori órán párnacsatáztunk. Beírás, szüleim megint hülyére röhögték maguk.

Elég ártalmatlan gyerek voltam szóval nem vették komolya

2017. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, osztálytársam bemászott a szekrénybe, padtársammal összenéztünk, rácsaptuk az ajtót, elé 2 széket és leültünk, mikor bejött a tanár úgy esett ki onnan a srác, mindezt 17 évesen
2017. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!