Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gusztustalan dolog...

Mennyire gusztustalan dolog társaságban direkt szellenteni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm nem igazán fogja vissza magát ilyen téren, és ha így összegyűlünk páran csajok egy társasos estre vagy hasonló, akkor képes elengedni magát, ha értitek.


Nyilván ha véletlenül kicsúszik egy nem nagy dolog, mindenkivel megesett már, de ezt már bunkóságnak tartom... Csak ha közlöm vele biztosan megsértősik, mert mindenre felkapja a vizet, ami vele kapcsolatos negativ, felesleges vitát meg nem akarok.



febr. 24. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Társasága válogatja, hogy mennyire tolerált. Én egyáltalán nem tolerálom.

Ez magánügy, az ember azért több az állatnál, mert van önkontrollja. Ez is hozzá tartozik.

Én ezt amúgy párkapcsolataimban is tartom, nekem számít, hogy az ember ne legyen direkt alpári. Ahogy te is mondod: ha véletlenül kicsúszik valami, azzal semmi gond nincs, nevetünk egyet. De direktben csinálni... na nem. Viszont pl nálunk az a "háziszabály", hogy a wc arra van, hogy az ember ilyen dolgait intézze, szóval sose várom el, hogy valaki csak ne csinálja, csak ne az orrom alá az étkezőbe meg a hálóba, menjen ki a mosdóba vagy kintre, és akkor nem panaszkodok.

Ha a barátnő ennyire sem képes, akkor megkérdezném, hogy össze is sz-rja magát, ha rájön az inger, vagy azért akkor el tud mászni a mosdóig?

febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet "direkt" szellenteni?
febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet, hogy nem bírja szimplán?
febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Az illem szerint:illetlen szellenteni társaságban, mert gusztustalan.

A szaga, és a hangja miatt.


Amúgy szerintem sokszor életmentő, mert bélcsavarodást is lehet kapni, ha bepuffad az ember.

febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Alpári bunkó dolog direktbe nyomni más arcába, aztán röhögni rajta. Nőknek különösen az, de férfiról is megvan a vélemény, hogy istállóban nevelték.
febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!