Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gusztustalan dolog...

Mennyire gusztustalan dolog elválalni egy állást majd visszamondani?

Figyelt kérdés
Tegyük
2019. okt. 19. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire. Ha találtál jobbat akkor ez van. A munkáltatók is ezt csinálják velünk.
2019. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, munkahelyen dolgozol, majd megkeres egy munkáltató, hogy szeretnének veled együtt dolgozni, te megörülsz és igent mondasz majd átgondolva jobb a mostani munkád mert kevesebb a felelősség és csak 10 ezer a többlet fizu.


Egy gyenge pillanatomba voltam amikor hívtak, én azonnal igent mondtam,de aludtam rá egyet és mivel csak 1-2 hónapot dolgoznék , tisztelelem annyira azt a céget aki keresett, hogy nem akarok csak pár hónapig ott lenni.

2019. okt. 19. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le és kész, ne magyarázkodj csak mondd le ennyi. Nem fogja őket különösen meghatni. Volt már ilyen és még lesz is az tuti.
2019. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom gusztustalannak. A vállalat és a munkavállaló is válogatanak, mindegyik a saját szempontjai alapján. nyilván, ha átgondoltad, és mégsem éri meg, akkor visszamondod, nincs ebben semmi durva.
2019. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!