Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 ismerősöm mesélte, hogy a...

15 ismerősöm mesélte, hogy a jogsiszerzésük során a vizsgáztatónak 20-50ezer ft-ot odacsúsztatott és átengedte. Nem gusztustalanul undorító dolog ez?

Figyelt kérdés
Lefizeted, hogy utána nem megfelelő tudással rászabadulj az utakra. Ugyanitt pedig a vizsgáztató, aki lelkiismeretfurdalás nélkül fekszik le a kenőpénzével aludni.
2023. szept. 22. 23:31
 1/8 anonim válasza:
68%

1-magyarországon vagy

2-a kenőpénzért sem néznek el mindent, max olyat ami nem veszélyes. Pl ha túl messze parkolsz a patkától, 50 helyett 55-el mész...stb. Adhatsz te bármennyi kenőpénzt, ha forgalommal szembe kezdesz kocsikázni, vagy nem adod meg az elsőbbséget, akkor a vizsgabiztosok 99%-a úgyis meghúz

2023. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek olyat aki így érettségizett,egyetemen a tanárokkal is meg volt beszélve minden, vállalkozását is a gyereknek a szülök rakták alá.

Ez van.

Ha megteheti a szülő meg is teszi, a gyerek meg kihasználja.

2023. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

"Nem gusztustalanul undorító dolog ez?"

Itt, Magyarisztánban nem. Mindenki, mindenhol, minden szinten benne van valamilyen korrupcióban élete első napjától kezdve, miért pont ez lenne kivétel?

2023. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 15 ismerősöm mesélte, hogy nem adtak semmit, mégis van jogsijuk. Miért kell hazudni?
2023. szept. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez mar 2010-be is igy volt, sajnos ha nem adsz penzt akkor mindenkepp megbuktat
2023. szept. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Én 2008-ban vizsgáztam. Már akkor is ez volt, emlékszem én 17 ezer ft ot fizettem. Egyszer buktam, többször nem szerettem volna. Nem volt balesetem azóta...
2023. szept. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az alap.
2023. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
0%

Én 2001-ben vizsgáztam, de már akkoriban is ez kb így működött.


Kb 2007 környékén volt egy kollégám aki napi szinten vezetett jogsi nélkül, ültem is mellette, tényleg jól vezetett.

Járt akkoriban egy "CsigaJogsi" vagy valami ilyesmi nevű helyre, ott vagy 8x megvágták, már röhögtünk rajta, hogy ilyen tényleg nincs. (Nyilván nem jattolt)


Mondjuk így mai fejjel végiggondolva, lehet, hogy azért volt csigajogsi az iskola neve, mert a jogsiszerzés tempóját vázolta fel?!? :)

2023. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!