Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha sokkalta...

Mit csináljak, ha sokkalta fiatalabbnak nézek ki a koromnál?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,mégis kb 16nak nézek ki és hiába sminkelem magam nem javít a helyzeten. Ennyire rossz a genetikám. Ma a páromnak voltam bent dohányboltba és az eladó csaj nagyon nézett, mikor meg elkérte a személyimet tátott szájjal nézett rám. Csak annyit mondtam már megszoktam. Nagyon rosszul esik ez :/
febr. 27. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki.
febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Fogsz még ennek örülni 15 év múlva.
febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Mindjárt megsajnálunk :D

Pár év, és örülni fogsz neki.

De tényleg mi a bajod??? Inkább az a rossz, ha valakit idősebbnek néznek. Ha fiatalabbnak, az pozitív.

febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Az megvan, hogy rengetegen ölnének ilyen genetikáért?
febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Engem férfiként idegesít ugyanez. És teljesen jogos, ha egy nő már nem akarja, hogy kislánynak nézzék. Abban mégis mi a jó?

Mondjuk nálam ez az állandó személyi elkérés hál Istennek kimaradt. Viszont harminc évesen nézek ki vagy húsznak. Fura érzés.

febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Tőlem utoljára 36 évesen kérték el a személyit. Örültem neki és büszke voltam magamra :)

Meg van az előnye annak is, ha valaki fiatalabbnak néz ki. Én pl. sokszor úgy éreztem, hogy azért kedvesek velem ügyintézés, munka során, mert azt hitték, hogy szinte még gyerek vagyok, vagy a gyerekükkel egykorúnak néztek. Hátrány nem ért emiatt. Néha éreztem, hogy nem vesznek annyira komolyan munkában, de legalább jól meglepődtek, amikor rájöttek, hogy nem egy kis kezdő vagyok.

febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Növessz szakállt.


Egyébként meg számtalan önjelölt igazságosztó stylist postol mindenről, csak keresni kell

febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Te most tulajdonképpen panaszkodni akarsz, vagy dicsekedni? Nem tudom eldönteni.. 🤔🤔
febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
A "nagyon rosszul esik ez." mondat kétlem, hogy a dicsekvését hivatott kifejezni.
febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
A dohánybolton kívül bármi hátrányod származik ebből? A pszichés állapotod viszont kicsit depresszív (az enyém is), ha ezt képes vagy negatívan látni! Örülj, hogy élsz.
febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!