Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha 10 évvel...

Mit csináljak, ha 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál? A boltban is elkérik az igazolványomat. Mindenki gyereknek néz. Mitől van ez? 28/nő

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ennek a nők általában örülni szoktak. :D
2015. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért baj ez? Sokan szeretnének fiatalabbnak kinézni.
2015. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ancixxx válasza:
63%
Nekem is van egy ilyen munkatársam. Folyton nyavalyog, h állandóan igazolványt kérnek tőle, mert kislánynak nézik. De a helyzet az, hogy kislánynak is öltözik, meg a hajviselete is egy egyszerű copf. Szóval igy látatlanban azt mondanám, hogy ha nőnek akarsz látszani, akkor öltözz nőnek, és amikor legközelebb fodrászhoz mész, akkor válassz valami kimondottan nőies frizurát. Remélem segítettem.
2015. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor mindig vidd magaddal a személyit.


Mitől van? A génektől. De ne keseregj ezen. 40 évesen majd örülni fogsz, hogy 30-nak néznek.

2015. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Mutasd magad kislány!
2015. aug. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem tudsz mit kezdeni sajnos. Én 30 éves vagyok és tőlem is mindig elkérik az igazolványt. Ami még annyira nem is lenne nagy gond, de az igen, amikor meggyanúsítanak, hogy nem is vagyok ennyi idős, biztos nem az én igazolványom vagy pedig hamisítvány! Na ezen ki tudok akadni rendesen!

ancixxx meg hülyeségeket beszél. Attól senki nem fog 10 évvel idősebbnek kinézni, mert megváltoztatja a frizuráját!

2015. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orulj neki! En 33 eves vagyok, de nekem is elkerik MINDEN egyes alkalommal, ha alkoholt veszek, sot akkor is, ha szorakozohelyre megyek :) Pedig 2 gyerekem is van. Szerintem poen! :)
2015. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok egy mutogatni való barom ! 40 éves férfi vagyok ,de kölyöknek néz mindenki. Iszonyat megalázó ez, depis vagyok , idegroncs vagyok emiatt. Őrült mennyiségű alkoholt iszok , nem alszok csak 3-4 órákat, hogy végre ÖREGEDJEK, de semmi, semmi hatás. Bárgyú baba arcom van , mindenki LETEGEZ, hülyének néz.... Óriási büntetés ez nekem ! Elhiheted, megértheted ! Őrült állapot ez. Van egy kis fiam is, őt meg az öcsikémnek néznek, hátam mögött össze súgnak, röhögnek.


Annyira elegem van már ebből a megalázó helyzetből, már az utcára is utálok kimenni,


HOGYAN ÖREGEDHETNE MÁR VÉGRE MEG A POFÁM ?????!!!!!!

DILI HATÁRÁN VAGYOK

2015. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 20-éves vagyok, de mindenki 15-16-évesnek néz... Ez inkább csak a lányoknál hátrány.. (Tapasztalataim szerint..) Az idősebb lányok azért nem akarnak tőlem semmit, mert kisfiús arcom van, a fiatalabbak meg azért nem, mert idős vagyok... 20/F
2017. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!