Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan vagytok, akiknek az...

Sokan vagytok, akiknek az "élete értelme", hogy idejár lepontozni?

Figyelt kérdés

Bátran írjatok le bármit, éljetek az oldal névtelensége adta lehetőséggel.


A kérdésemet az ihlette, hogy szürrealitásba menő az, hogy totál jó és releváns válaszokat látok kipirosítva. (Azaz jól lepontozva) De olyanok, amik totál frankók, igazak, hasznos válaszok. Ennek a miértjére keresem a választ. A vérbeli lepontozásfetisiszták nyugodtan nyilatkozzanak. Tényleg érdekel.


febr. 27. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

"ma már 1 számítógépről csak egyetlen egyszer lehet 1 választ értékelni"


Ez nem igaz, hiszen van VPN meg van több böngésző. Én többször belefutottam, hogy a kérdező és a válaszolók is egy és ugyanazon személy voltak. Ha valaki írt egy választ mindig ugyanaz a 3-4 profil ugrott rá és pontozta le, szólta le.

febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Csak mi ugye erről nem tudunk, nem lehet bizonyítani."


Érdemes néha a toplistákat megnézni kategóriánként.


Emberek toplista 2. helyezett Media1 felhasználó:


4520 pontja van, ebből 4250 pont az értékelésből. Gyakorlatilag abból szerez pontot, hogy csak értékel másokat.

febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Vagy felnőtt párkapcsolatok toplista, Rusky6 felhasználónak -53 pontja van értékelésekből. ebből az következik, hogy ő alapvetően igyekszik lepontozni mindenkit...
febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

gyerekek, felnottek. Nezzetek meg a top listat (pontok globalisan) az ertekelesnel. Nem veletlen hogy dd vagy mi van a nevuk utan? "dd"


Tessek: https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista


Azt ne mondjatok veletlen. De a VPN-en is van mas megoldas, ezer fele. ezert jatekokban is nehez kibannolni barkit max ha a szemelyisege felismerheto.

febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Meg is lepődtem, hogy mennyi korrekt komment született. Sajnos akkora spíler nem vagyok IT ügyileg, de arra emlékszem, hogy a gyk az ip cím alapján tudott valakit kitiltani. Tehát ha új identitás kellett akkor egy dinamikus ip címes otthoni net esetén teljes modem újraindítás és cookie törlés kellett. A lepontozás témára is megnyilatkozom ha már titeket kérdeztelek. Én minden választ hasznosnak tartok, ami az adott kérdés szempontjából releváns, függetlenül attól hogy egyetértek vagy sem vele. Lepontozni kizárólag a kötekedő, bántó, áldozathibáztató, kérdező ellen visszafordító, frusztrált ellenséges, vádaskodó, ítélkező kommenteket szoktam.
febr. 28. 07:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem a lepontozóművészek egyike vagyok, de van ötletem a dolog miértjére.

Egyrészt van, akinek szabályosan örömet ad, ha lehúzhat mindenkit, mert "csakazértis", vagy épp ő maga akar előrébb kerülni a toplistán, azáltal, hogy lehúzza a másikat. Vagy, nem ért egyet a másikkal, de nem akarja/tudja ezt megfogalmazni válaszként, így ez az egyszerűbb módja a nemtetszés kifejezésének.

Az a jelenség pedig kifejezetten szomorú, amikor az igazán hasznos, értelmes kommentek a pirosak, a troll, bunkó és egyéb hasonlóakkal szemben. Bár ez meg a színvonalról mond el egy-két dolgot.


Bosszúlepontozás is gyakori, amikor valakit, válaszának tartalmától függetlenül, lehúznak, onnantól meg ő maga megy végig pirossal mindenkin.


Lepontozósakból az utóbbi időben lett, szerintem, több. Már alig vannak olyan kérdések, ahol nem kontárkodtak volna bele a dologba, 100%-os válaszok is egyre ritkábbak. A tagok is fogynak, szóval nem túl jó az irány.

márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!