Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal jó fiúk és jó lányok!...

Fiatal jó fiúk és jó lányok! Ti is ha egyszer bármi rosszabbat, szabályon kívülit próbálnátok csinálni 1000%, hogy lebuknátok?

Figyelt kérdés

Nálam így van... Ha akarnék sem tudnék "rosszalkodni" akár suliban, akár azon kívül. Kétszer csaltam dolgozatnál, egyszer általánosban, egyszer gimnáziumban. Előbbi puskázás volt, utóbbi nem puskázás, hanem a pontszámítással való trükközés. Utóbbinak különösebben oka sem volt (nem voltam ponthatáron, semmi ilyesmi). Mind a kétszer lebuktam. Szerencsére komoly következményei nem lettek. Én mindig csodálva néztem azokat, akik egész gimnáziumokat, meg egyetemeket végigcsaltak... Ha radikálisan nem-kettős, nondualista módon közelítem és nem különböztetek meg előjeleket, helyest és helytelent, akkor akárhogy is nézem, ez is egy tehetség... Az ókori görögök azért szidták le gyereket, mert nem tanult meg jól lopni, ha lopáson kapták.


De ez az átok már alsó óta kísér. Akkor is én voltam az úriember és a szentéletű egy személyben... Egyszer fogadásból a középső ujjamat mutattam a folyosón (akkor ez "nagyon komoly csúnya dolognak" számított XD), hát nem felvett a kamera és kicsődült az összes napközis nevelő, hogy a franc esne bele. XD


Egyik haveromnak egy kórházba kerülős balesetét is a "rosszalkodás" okozta. Az utcákon is minden szabályt kivétel nélkül betartott, egyszer hajtott gyorsan, mert egy hülye ismerőse cikizte, hogy béna... Hát... Bár ne tette volna.



febr. 28. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Wut..? 🤔🤔🤔
febr. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez általában fordítva működik pedig. Aki rossznak van elkönyvelve az megbaxhatja. Nem lemásoltam a házi feladatot, hanem megoldottam. Emlékszsm valaki gombostűt rakott az osztályfőnököm székébe. Hetekig szivatott érte, pedig közöm nem volt hozzá. Sok ilyen példa van. attól, hogy egy évben egyszer lebuksz valamiért nem vagy rossz
febr. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, még puskázni sem voltam képes sosem, olyankor is annyira izgultam hogy a viselkesésemmel saját magam buktattam le. El se merem képzelni, mi lenne ha valami komolyabb simlisséggel próbálkoznék...
febr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint #3-nál.

Egyszerűen egy szimpla puskázásra képtelen voltam, mert 1) annyira izgultam miatta, 2) olyan szinten kiült az arcomra minden, hogy konkrétan az lett volna csoda, ha valaki nem szúrja ki a dolgot. Meg amúgy tartottam is a következményektől.

Szóval ilyen kispályás történet során ekkora bukkanóba ütköztem, akkor bele sem nagyon merek gondolni, mi lenne egy komolyabb dolog esetén.

febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!