Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ilyen problémáitok vannak/l...

Ha ilyen problémáitok vannak/lennének az életetekben, milyen sorrendben próbálnátok megoldani őket?

Figyelt kérdés

- munkanélküliség

- szorongás

- közösségi élet, barátok hiánya

- hobbik hiánya (ide tartozik az is, ha az egész életeteket a képernyő előtt töltitek, legyen az filmezés, netezés, videójátékozás)

- párkapcsolat hiánya

- céltalanság, ambíció hiánya

- otthon lakás


2020. aug. 10. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha a helyedben lennék semelyikkel, hanem visszamennék ahhoz a ponthoz, amikor még minden működött és kideríteném, hogy én vagyok-e annak az oka, hogy ez van most, vagy más tette-e rám ezt.


Ha én lennék az oka, akkor mindent amit másnak kárt okoztam rendbe raknám, helyre tenném, ha más tette rám akkor vissza a feladóhoz.


Ok nélkül nincs okozat.

2020. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
1+ Mert ez átok.
2020. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oké, szóval nehéz a kérdésre válaszolni...

Nem rólam van szó csak annyi kérdést olvastam itt, ahol az illető élete konkrétan romokban, és az a legnagyobb siralma, hogy nem talál barátnőt, hogy gondoltam közvéleményt kutatok egy kicsit.

2020. aug. 10. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

*Oké, szóval nehéz a kérdésre válaszolni...


Nem volt nehéz válaszolni és a valóságot írtam le, mit tennék.

2020. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Munka

Aztán céltalanság és szorongás ellen valami

Hobbik

Közösségi élet, párkapcsolat

Otthon lakás

2020. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
5 Bármit fog kezdeni, ebben a helyzetben semmi nem fog megmozdulni neki. Amíg vissza nem tér a kiinduló pontra amit javasoltam neki.
2020. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szorongas az ordogi kor, mert okozat, de meg is benit az ujrakezdesben.

Nekem megelhetes, baratok es szex kellene, ezek pedig a sporthoz es hobbyhoz meghoznak a kedvet.

Parkapcsolatot elengednem. Baratsagok, emberi kapcsolatok es nem lelketlen de csak szex eleg lenne, mivel imadok egyedul lenni.

2020. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

1. Céltalanság, ambíció hiánya + szorongás

2. Munka -> Emberek között leszel

3. Közösségi élet, ebből akár párkapcs. is kialakulhat

4. Az otthon pedig majd a pénz függvényében, ami ugye a munka gyümölcse.

A hobbit azért nem rangsoroltam, mert lehet holnap felkelsz és meglátsz egy biciklistát és rájössz, hogy te is hogy szeretsz biciklizni.

2020. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!