Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van annak, ha...

Mi értelme van annak, ha valaki ilyen szinten szétfilterezi a képeit?

Figyelt kérdés

Összenyomott, lekicsinyített ufófej (tokaeltüntetés végett), mellé kinyújtott, extra hosszú lábak, sokszor műanygnal látszódó, lesimított és átszínezett bőr, megnagyobbított szemek, összenyomott derék, stb.


Ennek mi értelme van? Sokszor látok ilyet, és nem viccből csinálják sajnos.


Az ilyen emberek képesek tényleg azt hinni, hogy bárki elhiszi, hogy léteznek olyen torzszülöttek? Magukat komolyan szépnek látják így?


Tudom, nem az én dolgom, de társkeresőn is már jártam így, a csajnak egy profi photoshoppos ismerőse lephotoshoppolt kb 30 kilót róla, ami azért nem egy kis dolog, és elég nagy csalódás volt élőben, ott is hagytam a hazugsága miatt.


Ti mit gondoltok erről? Oké, nem találják magukat szépnek, de a kifilterezett képeiken meg egyenesen röhejesen néznek ki.



febr. 29. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek veled. Az a baj h manapság a legtöbben nagyon lusták elmenni sportolni. Ezért a "felesleget" pedig próbálják eltüntetni.
febr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm minden képével ezt csinálja, pedig szép, csinos lány. Minden képét atomjaira retusálja, ami persze látszik a végeredményen is, meg aki ismeri, tudja, hogy nem úgy néz ki. Instán minden képe ilyen, amit kirak, de ő nagyon önbizalomhiányos, úgy vagyok vele, hogy ezekkel a filterezésekkel érzi úgy, hogy jól néz ki, csak így meri úgymond kitenni mások elé.
febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek általában azt adják elő amilyenek akarnának lenni
febr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában azért csinálják ezt, mert vagy önbizalomhiányosak, és/vagy nem elégedettek önmagukkal és filterek, PhotoShop, vagy hasonló programok, segítségével elkészítik magukról azt a képet, ahogy valójában ki szeretnének nézni. Ezzel nemcsak a követőiket, ismerősöket, barátokat, stb.-t csapják be, hanem önmagukat is.

Aztán ők meg látják, hogy milyen "tökéletes" képeket pakolnak ki mások, és magukon éreznek nyomást, hogy ők is úgy nézzenek ki/olyanokat osszanak meg, és ez az egész romlik tovább. Tartanak attól, hogy nem felelnek meg a másiknak/önmaguknak, nem akarnak kilógni a neten látottak közül, nem akarnak mások lenni.

Persze, olyan is akad, akinek az lehet a célja, hogy megtévessze az embereket, de itt inkább belső elégedetlenségről lehet szó.

Sajnos szomorú, és egyre gyakoribb jelenség.

márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!