Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha nekem kezd ebből...

Baj, ha nekem kezd ebből elegem lenni?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan folyamatosan a szex, mint téma ömlik az arcomba. Közösségi média, munkahely. De még az utcán is. Minden második téma ez. Nem beszélve a kéretlen viccekről, beszólásokról és "udvarlásról". Nyilván buta, alulszocializált férfiak felől és éretlen kiskamaszoktól gyakrabban, de már diplomás felsővezetővel is volt gondom emiatt. Ha nem ez, akkor a különböző platformokon és hirdetésekben pucéran parádézó nők tünnek elő, pedig csak egy nyomorult filmet néznék meg! Az utcán utánam szóló "értelmes" egyénekről nem is beszélve. Nagyon elegem van belőle. És ne értsetek félre, jó, rendszeres szexuális életem van a párommal, aminek borzasztóan örülök. Viszont a vele kapcsolatomon kívül nem akarok ilyen témákat feszegetni. Nem akarom, hogy zaklassanak. Ami mostanában körülvesz az undorító, de ha felszólalok ellene pl munkahelyen, rámsütik, hogy prűd vagyok, vagy hasonlók. Persze ez nem tart vissza, hogy kifejezzem a nemtetszésem.
márc. 3. 08:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Viszlát! ✋
márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!