Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kanapészörfös sztoriról?

Figyelt kérdés

TV-ben hallottam legelőször erről, hogy már így bejárták a világot.

Aki nem ismeri: Célországban magánszemélynél aludhatsz ingyen egy-két napig.

Szóval én is rrgisztráltam és egy férfi visszaírt akinek sok jó értékelése volt. Még le is írta, hogy külön szobám lesz. Mivel hétvégére esett a dolog, szabad volt és azt mondta, hogy szívesen körbemutatja a várost, így ő sem unatkozik egyedül. Mondom okés, legyen. Aztán közben már ugorjunk be egy italra meg kajálni, meghív. Mondtam nem, köszönöm. Erre azt mondja, hogy ne legyek ünneprontó, ő nem csinálja ezt egyedül és amúgy is szeretné, hogy jó élményem legyen, hagyjam, hogy meghívjon.

Nem bírtam vele, belementem.

Estefelé éles váltás, fimezni akart velem és azt mondta, hogy azért hívott meg ebédre meg körbevezetett hogy legyen valami akció az este. Hát lefőttem. Ennyit erről az ingyenes hülyeségről.

Ajándékot vittem, mert azért illik valamit, de erre nem számítottam. Én vagyok a hülye?


márc. 4. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Valahogy a vége mindig lemarad az ilyen sztoriknak.

Elengedett, eljöttél? Megadtad az akciót? Leütötted?

márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, te vagy.

Gondolhatod, hogy ingyen nincs semmi. Az ember olyan primitív mint a csimpánz. Semmit nem csinál csak úgy, altruizmusból. Állatvilágra nem jellemzo ez

márc. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Levertem mint a szrt, persze. De most nem is ez a kérdés.
márc. 4. 07:51
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Igaz, szerintem teszed a hulyet
márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ingyen ebéd nem létezik.

Igen, veled van gond.

márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2#4#5#

Akkor én is hülye vagyok.😕

Nálam itt aludhatna bárki, ha minden oké.

Szex nélkül!

Mondjuk italra meg kajára azért nem hívnám meg, max ami itthon van abból megkínálnám.

márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy emiatt hülye lenne valaki. Nem az ingyenességről szól. Hanem a társaság, kulturális csere, mi több, kapsz értékelést, ami később térül meg, mert ha te is jelentkezel egy másik országba, akkor hamarabb befogad valaki úgy, hogy jópár + értékelésed van. Raadásul általában viszel valamit ajándékba és főzöl vmi hazait. Az, hogy én kifogtam egy állatot, az én bajom.
márc. 4. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:
De azért leápoltad, ha odatartotta
márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, volt nálam fogó.
márc. 4. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!