Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Próbálta valaki a couchsurfing...

Próbálta valaki a couchsurfinget? Aki igen, mennyibe került neki az egész nyaralás nagyjából? Hány napot voltatok?

Figyelt kérdés
Szeretném egyszer kipróbálni a couchsurfinget vagy egyáltalán kiutazni külföldre de mivel nem voltam még Így Sosem tudom nagyjából mennyibe kerülhet. Nem drága puccos megoldásra gondoltam, nem vágyok kényelemre, a lényeg, hogy valami újat lássak. Ezért lennék tapasztalatokra kivancs. Előre ia Köszi a válaszokat :)

2016. júl. 5. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A couchsurfing ingyenes! Regisztrálj és kezdj el fogadni vendégeket! Meglátod milyen jó buli!
2016. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, úgy értem, hogy ezek mellett összességében kb mennyibe jött ki /fő? Persze tudom, ez egyéntől és helytől is függ, csak hogy nagyjából mire gondoljak, ha jövőre kimennék? :) Ment a zöld kéz :)
2016. júl. 7. 07:18
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Miért Magyarországon mennyibe jön ki? (Nekem az is külföld)


Most voltam a balcsin, napi 500 Ft alatt megúsztam a kajálást, másra nem költöttem...

Aldi: 5 zsemle + csomagolt szeletelt párizsi hozzá: 199Ft

2016. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!