Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmagyarázhatatlan szimpátia...

Megmagyarázhatatlan szimpátia a másik nem felé alakult már ki bennetek?

Figyelt kérdés

Számtalanszor van olyan, hogy valaki antipatikus számunkra első ránézésre, egyszerűen idegennek érezzük. Nyilván ha megismerjük ez változhat és változik is általában.


Én most az ellenkezőjére lennék kíváncsi. Volt már olyan veletek, hogy valaki irtó szimpatikus volt számotokra az ellenkező nemből, már-már vonzó és ti magatok sem tudtátok az okát? Mivel keltette fel az érdeklődéseteket? Jó illata volt, igényes volt, nagydumás, humoros, vagy éppen komoly, laza, népszerű vagy éppen pont hogy nem népszerű? stb.stb.


A kérdést is egy válasz ihlette, mely szerint volt aki teljesen beleesett egy férfiba/nőbe, pedig külsőre nem volt az esete, kapcsolatban is volt, de valahogy akaratlanul is vonzó lett számára az illető.


Volt már veletek ilyen?


márc. 4. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hab a tortán, hogy ráadásul nem is személyesen, hanem a neten keresztül volt vonzó, néhány írását olvastam, aztán váltottunk jó pár emailt, chateltünk, és aztán találkoztunk is. Ma a férjem. :)
márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy kémia.
márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az ösztön. Persze.
márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1


Wow, ez tök jó sztori! Sok boldogságot nektek!

márc. 4. 16:01
 5/13 A kérdező kommentje:

2


De a kémia nem a külsőhöz kapcsolódik?

márc. 4. 16:02
 6/13 anonim ***** válasza:
A kémia nemcsak a külső. A mozdulatok,a test természetes szaga,stb.
márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kémiának semmi köze a kinézethez. A feromonok, amik szaglanak a másikon, azt jelenti.
márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
jaja. és még én éreztem magam hülyén,hogy ez hogy történhet meg..
márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt, párszor, de semmi eredménye nem lett a végén.
márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elenyésző számban ugyan, de velem is fordult már elő ilyen. Volt valami az illető kisugárzásában, ami nagyon megfogott, de mindegyikükében más volt erőteljesebb. Ami talán közös volt bennük, hogy olyan határozottságot árasztottak, ami messze volt az arroganciától, és olyan természetesnek ható volt. Nyugodtság is volt bennük, meg megbízhatóság.

Külsőre amúgy abszolút nem hasonlítottak egymásra.

márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!