Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Nike meg az Adidas stb...

A Nike meg az Adidas stb sikeres márkák miért erőltetik a fekete bőrű emberekkel való marketinget?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban látom Facebookon, mint egyfajta erőltetett reklámot négerekkel.


Amit nem értek: miért kell egy jól bevált márkát ilyen csúnya módon az emberek arcába tolni? Félreértés ne essék, nem a négerekkel vagy más származású emberekkel van bajom, hanem ezzel az erőltetett sz.rral.


Én már több alkalommal is vásároltam márkás ruhákat (sokszor 40% kedvezménnyel) és tényleg tartósabbnak bizonyultak mint sok noname ruha.


Úgyhogy tényleg nem értem az egészet. Az emberek többségéből pont ellenszenvet vált ki ez az egész, és csak a kisebbség (idióták) örülnek ennek az erőltett fosnak.


Miért jó ez?


márc. 4. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Esélyegyenlőség talán?
márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

En ugy latom,h a nike azt kommunikalja a vasarloknak,h kulonbozo szarmazasu modelleket alkalmaz. En nem vettem eszre fekete tobbseget,bar nem is figyeltem kulonosebben.

Az az uzenetd szamomra,h a nike mindenkie,nem szsmit a szarmazas.

márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nagyjából egyenlő arányban foglalkoztatnak modelleket. Engem inkább a body positivity kampány zavar. Egy sportruházatot 150 kilós modellekkel reklámozni kész röhej. Vagy hogy a régi victoria's secret angyalokat felváltották a tonna-donnák és a transzok. Egy rendes modell megdolgozik azért hogy odakerüljön a kifutóra vagy a fotózásra. Tart egy étrendet, sportol, formálja az alakját. És akkor jönnek a stria csíkos bálnák, akik arra nem képesek hogy kevesebbet zabáljanak, de azért követelik ugyan azt a figyelmet és fizetést mint az, aki elég sok munkát tesz bele a kinézetébe. Engem inkább ez zavar, nem a szinesbőrűek...
márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

"Egy sportruházatot 150 kilós modellekkel reklámozni kész röhej."


Miért? Ahhoz, hogy leadja a 100 kiló pluszt, neki is kell ruha. Vagy csak annak jár sportruha, aki már formában van?

márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Amm őszintén nem mindegy milyen színű emberrel reklámoznak valamit?


Ha nem az ember színével lenne bajod akkor kb észre se vennéd hogy kik vannak a reklámon. Én pl konrkétan nem emlékszem egyre se pedig biztos találkoztam vagy egy áruházban vagy egy netes reklámon.

márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem az ember színe a baj, hanem hogy mióta lmbtq van, folyamatosan ilyenek jönnek!

Sosem volt bajom egyikkel sem, de mióta erőltetik, kezdik zavarni a jónépet… Nem tetszik érteni?

márc. 4. 22:30
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csak ide nem csinálnak magyar specifikus reklámokat. Amerikában meg alap a gettóban a drága sportcipő, az ott kell, státusz. A sneakerhead "kultúra" nagyon megy a négerek között.
márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%

A bibsi erőszak multikultúralizmus miatt

Amíg meg Magyarországon a fehér ember éhenhal addig a németek már többre értékelik a migráns törököt vagy arabot akihez meg semmi közük

Így is igencsak kisebbségben van a világosabb árja faj, nem is lesz ennek jó vége ha ez így megy tovább

márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

#6 De mi köze a szexualitásnak ahhoz hogy nem csak fiatal fehér férfiak és nők tökéletes testel vannak jelen a reklámokon?


Egy hirdetési kampány nem ország specifikus és itt óriási nemzetközi cégekről beszélünk. Ha csak beírod a googlebe hogy mondjuk nike ads akkor látni fogsz mindenféle kinézetű embert, sportostól a kevésbé sportosig, fehéret, feketét és ázsiait is.


De továbbra sem értem, nem mindegy ki van egy reklámon?

márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Wow, ez megerősített abban, hogy nem a kövérek egészsége miatt aggódtok, csak jó valakibe belerúgni.
márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!