Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon gaz volt?

Ez nagyon gaz volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az volt hogy elmentem iskolaba ugy hogy kivolt a fenekemnel szakadva a nadrag es nem vettem eszre.Konkretan egesz nal viritott a bugyim🥲.A baratnoim szoltak es nem volt tesi cuccom ugyhogy takargattam a kezemmel.Ez baromi gaz? Valakivel hasonlo helyzet volt?Ha igen mit csinaltatok?

márc. 5. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

"Konkretan egesz nal viritott a bugyim" - elnézést, ezt a mondatot nem értem, mit akartál írni?


Azért nem mindegy, milyen színű fazonú nadrág és fnemű volt rajtad... Előfordul az ilyen, más kérdés, a környezeted mennyire érett, hogy "fogadja ezt".

márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kellemetlen, de nem egy komoly dolog, amin ne lehetne túllépni. Senkinek nem volt egy pulóvere, amit a derekadra köthettél volna? Ilyenkor már mindenki pólóban járkál?
márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen recska Pisti, vagyis nem
márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1:egesz nap viritott a bugyim ezt akartam irni.Farmer volt rajtam es egy sima rozsaszin bugyi
márc. 5. 15:42
 5/12 A kérdező kommentje:
2:ez nem jutott az eszembe
márc. 5. 15:42
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Előfordul. Ha a fiúk látták, gondolom inkább tetszett nekik, mint nem.

Megtörtént ez a dolog, szard le, az élet megy tovább. Bejársz suliba, ahogy eddig. Semennyire sem "gáz", akármit is jelent ez a szó sok embernél. Bárkivel megeshetnek ilyenek. Mondok pl. egy más aspektust..

Az iskolák szarok, az épületek, a tanárok, szar az oktatás, a nevelés, úgy, hogy felnőttek építették fel a társadalmat, hosszú idejük volt arra, hogy jót alkossanak, és meg sem becsülik a fiatalokat. Na ez az igazán gáz. Szóval, a te kis ügyetlenkedésed semmi. Szoktasd rá magad, hogy minden reggel csekkolod a tükörben mindened, és a nap során is magadra nézel.

A fiataloknak talán "gáz", mert egyes felnőttekkel együtt élnek ebben a fura buborékban, ahol TILOS feledékenynek, ügyetlennek lenni, és egy alsóbbrendű vagy, ha mégis olyasmit csinálsz, úgy, hogy közben ők ugyanazt csinálják. Az összes oszt társadnak, tanárnak vannak fura dolgai, ez 100%, a tiéd semmi.

márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom. Ha ocsmány vagy, akkor gáz. Ha egy dagadt, igénytelen csajnak látszik ki a segge, az undorító tud lenni. Ha egy dagadt pasinak, az még inkább.
márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

13 évesen iskolába menet pocsolyába léptem, levált a kis kínaiban vett, farmer anyagú (!) ballerinacipőmnek a talpa, de teljesen, szóval egész nap mezítláb voltam, és mezítláb is mentem haza. Akkor világvégének és hatalmas égésnek éltem meg, jelenleg röhögök rajta.

Pulcsi, kabát nem volt nálad, hogy oda tudd kötni? Ha ugyit hordasz, akkor lány lehetsz, eleve érdemes magadnál hordani valamit, amivel takarni tudod a hátsód, sosem tudni, mikor mond csődöt a mód, amit menstruáció alatt használsz (igen, sajnos ez is tapasztalat).

márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk felnőtteknek nem gáz, de passz hogy nálatok gyerekeknél mennyire gáz.
márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Nyilván kellemetlen, de előfordul.
márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!